Přeskočit na obsah

Objevte novou hledačkovou sérii Pradávný odkaz!

Pradávný odkaz je fantastická moderní hledačková série, která přináší do žánru spoustu nových nápadů, skvělou grafiku a výborné příběhy. Nyní u nás vyšel třetí díl Strom zkázy, ale pojďme si dnes připomenout i předchozí dva díly.

strom serie 1

Šaman a cizinka

Tady to všechno začalo. Hlavní hrdinka Diana byla poprvé prostřednictvím muzejního exponátu přenesena do paralelního světa – a podívala se do prostředí, které připomínalo mayskou civilizaci. V tomto prvním díle bude zjišťovat, jak vůbec paralelní světy fungují a také to, jak se má dostat domů.

V bonusové kapitole, jež je součástí sběratelské edice, se potom podíváte na některá místa ze hry znovu a dozvíte se, jaké příběhy se na nich odehrály.

image 8
Šaman a cizinka

Uvězněný Rhitoris

I ve druhém díle se Diana přenese do jiného světa, tentokrát však zcela odlišného od toho prvního. Čekají ji tam mnohé nástrahy i desítky úkolů a opět bude jejím velkým cílem dostat se v pořádku domů.

A bonusovka? Ta bude obzvlášť zajímavá – někdo totiž z vesnice unesl malého chlapce a vypadá to, že se dítě má stát obětí na oltáři hladového monstra. Zachráníte ho?

image 9
Uvězněný Rhitoris

Strom zkázy

V posledním díle se Diana vydává jako výzkumnice na nově prozkoumaný ostrov, z něhož se do světa šíří neznámá nákaza. Aby na nemoc našla lék, bude se muset přesunout za bránu našeho světa.

A bonusovka? Opět naváže na hlavní příběh, podíváme se v něm do hlavy strážce brány, který musí porazit své dávné strachy, aby se probral z magického transu.

image 7
Strom zkázy

Třetí díl u nás jako dárek

Strom zkázy (a samozřejmě ve sběratelce!) vám pošleme ke každé objednávce vyšší než 1000 Kč. Když si u nás tedy vyberete hry za víc než tisíc korun, dostanete tuto dobrodružnou prémiovou hledačku zdarma. Aktivační kód k ní vám přijde spolu s těmi k objednaným hrám a budete se hned moci pustit do hraní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *