Třetí díl spojovačky Řečtí hrdinové má premiéru a celá sága je navíc v akci!

Athény postihla veliká tragédie a vaším úkolem bude vybudovat tento stát znovu z popela. Když si budete předcházet hrdiny z Olympu, možná vám podají pomocnou ruku. Ale pozor – nesmíte je rozhněvat!

Recti hrdinove 3 Atheny 1

Stavitelská spojovačka

Řečtí hrdinové 3: Athény jsou žánrově trochu netradiční hrou, jde totiž o stavitelskou spojovačku. Ve spojovacích hrách získáváte zlato a další potřebné suroviny pro obnovu města a se získaným materiálem poté postupně obnovujete město Athény, které prošlo zkázou.

V této hře se setkáte s postavami s řeckých bájí a legend, které vám – když si je nakloníte – budou pomáhat. A uznejte – pomoc samotného Dia se vždycky může hodit!

hrdinove 1
Obrázek ze hry Řečtí hrdinové 3

Fantasticky dlouhá hra!

Řečtí hrdinové 3: Athény mají neuvěřitelných devadesát levelů a navíc celou řadu dalších bonusových úrovní.

Hra je díky svému námětu a využití řeckých bohů a hrdinů velmi atraktivní. Může sloužit třeba i jako výuková pomůcka pro vaše děti, kteří tu dostanou možnost se s antickými bohy spřátelit a poznat některé jejich příběhy!

Ve hře vás čeká zajímavý hudební doprovod anebo třeba trofeje připravené pro ty nejlepší hráče.

Užijte si netradiční hru, ve které se snoubí oddychová spojovačka s kreativním žánrem budovatelských her.

hrdinove 2
Obrázek ze hry Řečtí hrdinové 3

Objednejte si rovnou celou akci! Je mimořádně levná!

Série Řečtí hrdinové u nás vyšla jako trilogie na celé kolekci a momentálně ji najdete na našem e-shopu se neuvěřitelnou cenu 319 Kč. Celou ságu tak získáte za výrazně levněji, než kdybyste kupovali jednotlivé díly samostatně. A stejně jako u našich ostatních her, i tady platí, že vám je doručíme zdarma!

image 21
Sága Řečtí hrdinové

Jen za 99 Kč!

Pokud vás nezaujala skvělá nabídka na kolekci Řečtí hrdinové, pak pro vás máme ještě jednu dobrou zprávu. Trojka, která právě nyní vstoupila do digitální distribuce, je na několik dní v naší nabídce jen za 99 Kč! Jak dlouho výhodná cena ještě potrvá, uvidíte přímo na časovém odpočtu na stránce hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *