Dvojí krev má skvělé hodnocení od našich hráčů! Podívejte se, co si o hře myslí

Dvojí krev, naše nová top hra z hledačkové série Temné romance, už získala první hodnocení našich hráčů. A zatím si odnesla fantastické čtyři a půl hvězdy z celkových pěti! To by rozhodně mělo tuto hru doporučit vaší pozornosti!

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 18

Zajímá nás, co si hráči myslí

Každou naši hru můžete přímo na našich stránkách ohodnotit. Je to možnost pro vás, kdy můžete vyjádřit svůj názor, ale také benefit pro nás, neboť se dozvíme, jaké hry se vám líbí, a tedy co máme častěji zařazovat do nabídky.

Díky vašim hodnocením víme, že Temné romance zkrátka milujete, a snažíme se vám přinášet stále nové a nové díly. To se nyní stalo v případě upírské romantické hledačky Dvojí krev, která je horkou novinkou tohoto podzimu.

Od hráčů obdržela hodnocení 4,5 hvězdičky a nyní se můžeme podívat také na to, co o hře napsali v komentářích.

krev 1 3
Obrázek ze hry Dvojí krev SE

Komentář hráče Lukáše

Hráte za poloupíra, ktorý bol vychovávaný ako človek a o svojom temnom ja sa dozvedá až v dospelosti, potom ako sa so svojou láskou vracia domov. Jeho temný otec sa po rokoch vracia, aby v ňom prebudil jeho temné ja a spravil z neho mocného upíra ako je on sám. Snaží sa vzdorovať, i za pomoci svojej milovanej a zachovať si ľudskosť, ako dlho však dokáže vzdorovať hladu po krvi a temnote, ktorá v ňom drieme?!

Plusy: Pekná grafika

Romantický príbeh s tajomnými prvkami

Dobrá hratelnosť

Príjemne to odsýpa

image 22
Dvojí krev SE

Komentář hráčky Petry

Úžasná hra příběhem i grafikou, doporučuji

krev 2 1
Obrázek ze hry Dvojí krev SE

Víte, že můžete mít Dvojí krev zdarma?

Ač jde o prémiovou hru, rozdáváme ji u nás zdarma! Když si u nás objednáte hry za více než 1000 Kč, obdržíte spolu s nimi jako dárek také aktivační kódy k této supermoderní hledačce. Vše je automatické a hry vám navíc doručíme zdarma. Akce se však pomalu chýlí ke konci, tak si pospěšte, ať ji stihnete využít!

One thought on “Dvojí krev má skvělé hodnocení od našich hráčů! Podívejte se, co si o hře myslí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *