Montezuma je zpátky i se svým pokladem! Máme čtvrtý díl oblíbené spojovačky!

Montezumův poklad je velmi oblíbená spojovačková série a my pro vás máme nově čtvrtý díl. Je to novinka v naší nabídce, najdete ho na nové kolekci a ještě ke všemu je teď ve slevě!

ctyrka uvod

Série dotažená k dokonalosti

Čtvrtý díl je parádním a velmi zábavným pokračováním oblíbené spojovačky Montezumův poklad. V kůži archeoložky Anny se zde dostanete do ztraceného aztéckého chrámu a pomocí spojování rituálních kamenů budete oživovat dávno zapomenuté totemy.

ctyrka 5
Obrázek ze hry Montezumův poklad 4

Nádherná grafika i super příběhem

Montezumův poklad 4 není žádná obyčejná spojovačka. Má příběh, který v sobě skrývá řadu tajemství a bude vás provázet celou hrou. A má také opravdu vynikající grafické zpracování, které vás zaujme na první pohled a bude vás bavit v něm hrát každou minutu, kterou v téhle hře strávíte.

ctyrka 6
Obrázek ze hry Montezumův poklad 4

Totemy a bonusy

Aby se vám herní kameny lépe spojovaly, čekají vás ve hře zábavné a opravdu efektivní bonusy a také dávné magické totemy, které vám umožní rozbíjet mnoho kamenů najednou a stát se tak mistrem hry. Díky bonusům bude hra mnohem svižnější a zábavnější a vy si ji ještě více užijete!

ctyrka 8
Obrázek ze hry Montezumův poklad 4

Kolekce 43 her

Montezumův poklad 4 najdete na kolekci 43 her, kde jsme kromě něj shromáždili celou řadu obsluhovačkových her, celou hledačkovou sérii a další hry, ze kterých si vybere tu oblíbenou každý u vás doma. Hry na této kolekci jsou extrémně zlevněné, každá z nich vás vyjde na pár korun. A ještě jednu výhodu tato kolekce má – najdete na ní i další díl Montezumova pokladu – pětka tam na vás totiž čeká také.

image 28
Montezumův poklad 4

Montezumův poklad 4 za 99 Kč!

Budete-li kupovat Montezumův poklad 4 samostatně v elektronické distribuci, kde jsme ho nově vydali, nezapomeňte využít naší akci – právě teď ho totiž můžete mít jen za 99 Kč. Akce však potrvá jen pár dnů, tak si pohlídejte, abyste ji nepropásli!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *