Přeskočit na obsah

Máte rádi hororové hledačky? Tak nepropásněte slevu na Děti ticha!

Ještě jste nevyužili slevu na nově vydanou sběratelku Děti ticha, díky kterému můžete získat hororovou hledačku z nové kolekce se slevou? Pak to rychle napravte, protože tato akce přestane platit o dnešní půlnoci.

deti ticha final

Thriller z nové kolekce

Hledačkovou kolekci, která se může pochlubit především spoustou parádních hledaček ve sběratelkách, už jsme vám párkrát představovali. Jednou z her, které na této kolekci, kterou můžete mít nyní i v elektronické distribuci, najdete, jsou právě Děti ticha, nově vydané ve sběratelské edici.

image 24
Kolekce 10+3

Jde o thrillerovou hru, ve které se hlavní hrdinka vrací do domu svého dětství, kde se však kdysi odehrála tragédie: zemřel tam její malý bratr. Co se tenkrát stalo? Proč je dům i celé město opuštěné? A co číhá v jezeře, u kterého dům stojí? Tyhle a mnoho dalších otázek si budete v průběhu hraní Dětí ticha klást. Pojďte s námi vstoupit do ponurého světa plného dávných a strašidelných tajemství!

Využijte slevu!

Jestli si chcete Děti ticha pořídit samostatně, pak můžete dnes naposledy využít slevu a dostat je za 199 Kč. A navíc je hra samostatně dostupná i v elektronické distribuci, takže se budete moci okamžitě pustit do hraní!

Nezapomeňte také na to, že hru můžete mít nyní zdarma ke všem objednávkám nad 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *