Přeskočit na obsah

Letní spojovačka jak má být!

Přes léto vám přinášíme zábavné a oddechové hry, které mají tu správnou prázdninovou atmosféru. Dnes vám chceme představit jednu zrovna takovou novinku. Zahrajte si s námi Období sklizně!

image 5

Letní spojovačka

Období sklizně je klasická spojovačka s příjemnou grafikou a lehkým příběhem, který vás bude hrou provázet. V této hře budete spojovat herní kameny a díky tomu obdělávat svoji půdu a sklízet plodiny, které jste vlastníma rukama vypěstovali.

image 6

Čeká vás hromada práce, ale především dlouhé hodiny zábavy.

Tahle oddechovka má tu správnou letní atmosféru, kterou si užijete třeba na dovolené a která vám umožní zrelaxovat a odpočinout si od všedních starostí. Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie a byla přeložena do češtiny.

Zábavná grafika plná ovoce, zeleniny a dalších farmářských produktů vás zavede do světa našich babiček, které si všechno pěstovaly na zahrádce. Pokud se vám bude dařit a budete své produkty umět dobře prodat, možná se vám podaří také opravit starou farmu a stát se jejím hrdým vlastníkem.

sklizen 1

V elektronické distribuci jen za 99 Kč!

Hru jsme nově vydali v elektronické distribuci, takže jakmile ji objednáte, pošleme vám do pár minut aktivační kódy, takže si hru budete moci zahrát hned, jak ji koupíte.

Navíc ji nyní máme jen za 99 Kč. Tato akce je však časově omezená, běžná cena hry je 169 Kč.

image 7

Kolekce P vás zabaví na celý rok

Období sklizně najdete také na kolekci P, která obsahuje 43 různých her. Jde o mix obsluhovaček, hledaček, spojovaček, logických a akčních her či her pro nejmenší. V některých případech také kolekce obsahuje celé herní série nebo část velmi populárních herních sérií. Zábava s touto herní kolekcí vám vydrží na celý rok a hry s užije celá rodina.

Právě zde můžete hry získat úplně nejvýhodněji. Jinde, než na této kolekci je levněji neseženete. Pojďte se tedy ponořit do hlubokých vln Špidla her!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *