Přeskočit na obsah

Farmářská hra jako spojovačka? To je období sklizně!

Období sklizně je pro farmáře obdobím největší radosti, ale také největší práce. Vyzkoušejte si s nimi, jaké to je, v zábavné oddechovce Období sklizně. Takovou spojovačku jste nejspíš ještě nehráli!

image 8

Námětem netypická spojovačka

Většinou známe spojovačky, které stojí na námětu objevování pokladů nebo získávání drahokamů. V této hře je to úplně jinak. Vzala si za inspiraci farmářské hry, ale místo obsluhovačky převedla námět do oblíbeného oddechového žánru spoj tři.

Místo drahých kamenů tu tak budete spojovat různé plodiny a zemědělské náčiní, a díky tomu postupně renovovat starou zanedbanou farmu.

Pro milovníky tohoto žánru jde rozhodně o vítané zpestření.

sklizen 3

Spoj tři

Na spojovačkách toho nelze vymyslet příliš nového. Hrát si jde především s grafikou a námětem. I zde zůstává princip stejný jako v jiných hrách tohoto typu. Spojujete stejné předměty do skupin po třech a více a plníte tím zadané úkoly. Postupně získáváte bonusy, jako je například bomba, která vyhodí do luftu všechna políčka v okolí.

V této hře je vaším úkolem v každém kole nasbírat určité množství plodin, které budete chtít prodat na trhu, a také sbírat pokladničky s penězi. Vydělané peníze se vám totiž budou hodit!

sklizen 2

Opravte starou farmu

Cílem této hry je totiž přivést zpátky k životu starou farmu, která už povážlivě chátrá. Nikdo se o ni nestará, nikdo její políčka neobdělává.

Když vyděláte dostatek peněz, budete moci postupně obnovit záhony a pole, zasadit nové plodiny a postupně vybudovat farmu tak, aby prosperovala, vydělávala a sloužila lidem i životnímu prostředí.

Za vydělané peníze v každém levelu si budete moci vybrat z nabízených předmětů a koupit si na svou farmu něco nového.

sklizen 4

Jednoduchá, ale vydařená grafika

Období sklizně si po grafické stránce na nic nehraje. Využívá klasických prvků farmářských her a převádí je do kulis typických pro žánr spoj tři.

To znamená, že základem jsou herní pole, která mají různý tvar (čtverec, trojúhelník, mnohaúhelník, geometrický tvar s mezerami uvnitř…) a která jsou rozdělena na menší herní políčka, jež obsahují herní „kameny“, v našem případě jde o zemědělské plodiny a nástroje, typicky třeba jablíčka. Vaším úkolem je potom tyto herní „kameny“ spojovat do skupiny po třech a více.

sklizen 1 1

Jednotlivé herní prvky jsou jasně rozeznatelné, a tím že se jedná o velmi různorodé věci (jablko, meloun, vejce, konev, pokladnička s penězi) se s nimi dobře hraje.

Další část hry pak tvoří farma, která je na začátku v podstatě prázdná, jedná se víceméně jen o zelenou plochu, ale vy ji postupně osazujete věcmi, které si koupíte.

Grafika je jednodušší a mohla by mít lepší rozlišení, ale pro oddychovku, jakou spojovačky jsou, jde o zcela dostačující úroveň.

Velmi nás potěšilo, že se s každým levelem proměňuje tvar herního pole, díky čemuž vypadá hry poměrně dynamicky.

sklizen 5

Příjemná hra v češtině pro celou rodinu

Hra má český překlad, který využijete především v nápovědě a průvodci hrou, jenž vám ukazuje, jak máte Období sklizně hrát.

Tato spojovačka je nenáročná hra, která velmi příjemně plyne, a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Díky snadno rozpoznatelným herním prvkům ji mohou hrát i poměrně malé děti, ale dospělí a senioři si ji užijí zrovna tak.

Oddychovka, která se nikam nežene

Období sklizně je relaxační hra, která vám pomůže vypnout po náročném dnu. Nečekejte od ní žádný adrenalin, čas vás nikam nepožene a ani úkoly nepatří mezi ty nejnáročnější. Vystačíte si tu s prostým klikáním a troškou strategického uvažování.

Přesto má tato spojovačka zvláštní kouzlo, kterým vás vtáhne do svého barevného, sluníčkového světa a jen tak nepustí.

image 9

Nezapomeňte si hru objednat ve slevě

Období sklizně najdete v krátkodobé akci na našem e-shopu jen za 99 Kč. Jde o unikátní možnost získat málo dostupnou hru vhodnou pro celou rodinu za necelou stovku.

Ještě výhodněji pak můžete tuto spojovačku získat na rozsáhlé kolekci P, která sdružuje 43 her různých žánrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *