Přeskočit na obsah

Zahrajte si originální obsluhovačku Cesta k úspěchu!

Přichystali jsme novou slevu na obsluhovačku z nové vánoční kolekce. Jde o velmi originálně pojatou a opravdu zábavnou obsluhovačku plnou možností a skvělých herních momentů!

cesta sleva

Vydejte se na svou Cestu k úspěchu!

Cesta k úspěchu je velmi originální obsluhovačka, která je jiná než všechny ostatní. Zatímco v jiných žánrových hrách většinou vlastníte nějaký podnik, o kterých se staráte, tady je tomu jinak. Pečlivě se totiž staráte o celý svůj život.

Hned na začátku si můžete vybrat, zda budete hrát za mužskou či ženskou postavu, a následně si nastavit, jak bude váš avatar vypadat. Pak už si budete ve městě hledat novou práci, kupovat si první mazlíčky a hledat si ve městě nové přátele. Prožíváte však naprosto běžný život, takže se musíte starat i o stravování svojí postavy nebo o to, aby chodila pravidelně spát.

cesta 4
Obrázek ze hry Cesta k úspěchu

Desítky možností

Hra vám nabízí velkou škálu možností – například si vybíráte svou pracovní kariéru z opravdu široké palety (opravář, hlídač zvířat, obsluha automyčky apod.) a jak hrou pokračujete, samozřejmě se vám nabízí zajímavější možnosti. Podobně si můžete vybírat, jakého budete mít domácího mazlíčka, jak bude vypadat váš byt nebo co budete jíst.

V těchto aspektech je hra opravdu realistická a zábavná.

cesta 2
Obrázek ze hry Cesta k úspěchu

Úplně nová hra

Obsluhovačka Cesta k úspěchu u nás vyšla právě nyní před Vánoci zcela nově. Vydali jsme ji v češtině a je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Najdete ji na kolekci 43 her, kde jsou všechny hry s extrémní slevou. V běžné nabídce je hra za 169 Kč, v dnešní akci ji samostatně najdete za 119 Kč. Ale na kolekci je průměrná cena za hru jen necelých 33 Kč – to je rozhodně důvod, proč zvážit koupi této vánoční kolekce!

image 48
Kolekce 43 her

Splňte si svůj sen za 119 Kč

Cesta k úspěchu je zábavná a originální obsluhovačka, která je u nás úplnou novinkou. Pokud se ji chystáte kupovat samostatně, využijte naší aktuální akce, kdy ji můžete získat za 119 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *