Přeskočit na obsah

Co říkáte na naši prémiovou hru Slepá láska?

Spousta z vás si vybrala naši novou prémiovku Slepá láska, která je dvanáctým dílem supermoderní hledačkové série Paranormální případy, jako dárek k Vánocům. Ať už pro sebe, nebo pro své blízké. Jak se vám hra líbila?

sl komentar

Máme radost, že vás Slepá láska zaujala

Slepá láska ve sběratelské edici patří k tomu nejlepšímu, co jsme letos vydali. Proto náš těší zájem, který se kolem hry strhnul.

Nicméně zatím to vypadá, že si tuhle moderní příběhovou hledačku necháváte spíš pod stromeček, protože se nám k ní neobjevují recenze a komentáře.

I proto děkujeme paní Heleně, že nám hru krásně shrnula, a to slovy:

Pěkná grafika, mapa, hledačky . Jsem spokojená

+    Mohu ji hrát hned

I takhle jednoduše se dá tahle hra totiž shrnout. Grafiku má totiž opravdu povedenou, mapa se také povedla… no a skvělými hledačkami je série Paranormální případy zcela proslulá.

image 51
Slepá láska – sběratelská edice

Ideální vánoční dárek

Důležité plus je také to, že hru můžete hrát hned. Naše hry jsou totiž skvělé v situaci, kdy sháníte dárek na poslední chvíli – stačí zaplatit a do pár chvil máte aktivační kódy v e-mailu a můžete hru v klidu darovat.

Posledních pár dnů, kdy můžete získat Slepou lásku zdarma

Doba, kdy posíláme Slepou lásku ve sběratelské edici zdarma ke všem objednávkám nad 1000 Kč, se pomalu chýlí ke konci. Jestli to ještě chcete stihnout a dostat naši nejnovější prémiovku jako dárek, rozhodně neváhejte. Čeká tu na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *