Přeskočit na obsah

Poslední šance získat TOP hledačku Slepá láska zdarma!

Slepá láska byla rozhodně naším předvánočním hitem. Všechno však jednou končí a tak i my dnes ukončujeme akci, kdy jste mohli získat tuhle skvělou hru zdarma. Šanci máte jen do dnešní půlnoci!

sl konec

Slepá láska

Vizuálně překrásná hra plná zábavných hledaček a provázená dojemným příběhem, to je dvanáctý díl Paranormálních případů.

Nabízíme vám tuto unikátní hru ve sběratelské edici, takže se kromě hlavního příběhu můžete ještě těšit na ten bonusový a také na spoustu extra materiálů v bonusové sekci.

sl 9 1
Obrázek ze hry Slepá láska – sběratelská edice

Pořiďte si i další hry ze série

Jestliže nemáte vybráno, jaké hry si u nás pořídit, doporučujeme vaší pozornosti celou sérii Paranormální případy. Všechny hry v ní jsou totiž naprosto skvělé. Když si vyberete čtyři hry, dostanete Slepou lásku jako pátou zcela zdarma.

Anebo samozřejmě sáhněte po jakýchkoli jiných hrách. Důležité je, aby vaše objednávka přesáhla 1000 Kč – pak od nás dostanete Slepou lásku jako dárek!

sl 17
Obrázek ze hry Slepá láska – sběratelská edice

Akce dnes končí

To všechno však platí jen pro dnešní den. Akce na Slepou lásku zdarma totiž k dnešní půlnoci končí. Už teď vám však můžeme slíbit, že vás brzy bude čekat další prémiová hra zdarma k objednávkám nad 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *