Přeskočit na obsah

Záchranný tým se vrací! Tentokrát bude zachraňovat svět (nejen) před běsnící sopkou

Milujete sérii Záchranný tým? Pak jste tu na správném místě! Nové díly vydáváme pravidelně a poměrně často pro ně také vymýšlíme speciální akce. Jednu takovou pro vás máme přichystanou právě dnes: co takhle pětku Záchranného týmu za necelou stovku?

Nahoďte uniformy a helmy, jdou se zachraňovat životy

Záchranný tým je legendární obsluhovačka, která přináší možnost vyzkoušet si, jaké to je být záchranářem nebo dokonce zachraňovat svět.

V této hře budete čelit množství přírodních katastrof, proti kterým je potřeba bojovat. Dostávat lidi ze závalů, obnovovat silnice, aby se pomoc mohla rychle dostat na správná místa, pomáhat stavět nové budovy a přístřeší, aby se lidé měli kde schovat či kde si obstarat základní potřeby. To všechno a ještě mnohem více bude vaším úkolem v Záchranném týmu 5.

Na závěr vás pak čeká opravdová výzva: sopka, která se chystá vybuchnout. Dokážete zachránit všechny?

image 25 17

Jen za 99 Kč

Hra je běžně dostupná za 169 Kč, ale momentálně ji najdete v našem e-shopu za 99 Kč. Na stránce běží odpočet, který vám ukáže, jak dlouho ještě sleva potrvá. Pospěšte si – jak každý záchranář ví, čas běží až příliš rychle!

Prohlédněte si kolekci

Jak už z názvu hry napovídá, má Záchranný tým hned několik dílů. Vzhledem k tomu, že jde o kultovní záležitost, rozhodli jsme se je všechny vydat na jedné kolekci. Najdete ji zde. Posíláme ji elektronicky, což znamená, že do pár minut po zaplacení obdržíte aktivační kódy a můžete rozehrát klidně všechny díly najednou.

image 25 18

Obrovská kolekce P

Hru najdete (spolu s dalšími obsluhovačkami, ale i dalšími herními žánry) na jedné z našich největších kolekcí: P. Obsahuje celkem 43 her a jde vynikající kolekcí pro celou rodinu, vhodnou i jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *