Přeskočit na obsah

Zábavná stavitelská obsluhovačka Moai 2 je nyní za 99 Kč!

Máme tu pro vás novou slevu – tentokrát se týká vydařené stavitelské obsluhovačky, kterou jsme nově vydali na kolekci 43 her. Pojďme si ji trochu představit!

MOAI SLEVA

Máte rádi stavitelské obsluhovačky?

Tenhle žánr patří mezi naše velmi oblíbené. Sbíráte suroviny potřebné pro výstavbu říše a poté plníte úkoly, které před vás hra staví. Pohybujete se po velké obrazovce simulující svět a vydáváte rozkazy svým postavičkám, aby sbíraly jídlo, dřevo či kámen nebo bojovaly s nepřáteli či stavěly budovy, které potřebujete k další produkci.

Pokud je hra doplněna o zábavnou grafiku a dobrý příběh, je zaručeno, že se budete při hraní skvěle bavit.

A my pro vás máme dobrou zprávu: Moai 2 – Cesta do jiného světa splňuje všechno, co má taková hra mít!

moai 1
Obrázek ze hry Moai 2 – Cesta do jiného světa

Hra plná překvapení

Moai 2 přichází ve svém žánru se spoustou nových nápadů a i zkušení hráči tu tak často narazí na nějaké překvapení, které je jistě potěší.

Budete sbírat úspěchy, hrát alternativní úrovně nebo využívat různé herní bonusy.

moai 3
Obrázek ze hry Moai 2 – Cesta do jiného světa

Těšit se můžete na opravdu velmi povedenou grafiku, kterou se Moai 2 liší od řady podobných her. A celou hrou vás provede velmi poutavý příběh – zdejší královna totiž byla unesena a král nejenže se musí vydat na cestu přes svou říši, aby ji zachránil, ale také cestou dávat svou zemi do pořádku a vybudovat ji takřka od píky znovu.

Vydejte se na tuto dobrodružnou a zábavnou cestu s ním!

image 31
Moai 2 – Cesta do jiného světa

Moai 2 – Cesta do jiného světa je dvakrát ve slevě

Budete-li hru kupovat samostatně, pak tak učiňte co nejdříve, právě teď ji totiž máme jen za 99 Kč. Když se podíváte na stránku hry, vidíte u ní odtikávat čas, dokdy sleva ještě platí.

Druhou možností jak získat Moai 2 doslova za pár korun je pořídit si naši kolekci 43 her – tam jsou totiž všechny hry s extrémní slevou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *