Přeskočit na obsah

Naši hráči píší o sběratelce Volání lásky…

Volání lásky ve sběratelské edici je naší nynější hrou zdarma. Pokud už jste ji hráli, budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám líbila. Mezitím vám přinášíme komentáře hráčů, kteří už Volání lásky vyzkoušeli.

volani kom

Romantická hra vhodná na oddech i pro mladší hráče

Na kolekci sběratelských hledaček 10+3 je naprostá většina her určená pro starší a zkušené hráče. Protože však naše kolekce sestavujeme tak, aby si na nich našla svou hru celá rodina, najdete tam i pár kousků vhodných i pro mladé hráče. Volání lásky je pak právě takovou hrou, která se vymyká ostatním a je vhodná jak pro dospělé, tak pro menší hráče. Tuhle skutečnost reflektují i naši hráči ve svých komentářích.

image 33

Pavel:

I když se tam nehledají žádné předměty, je to velmi krásná hra. Líbí se mi, že se musí vyrábět různé elixíry.

+    Je to jednoduchá a velmi pěkná hra.

–    Nehledají se tam žádné předměty.

Svatava:

Hra je napínavá, zajímavý děj, chytlavé minihry, prostě zábava. Líbí se mi.

image 34

Miroslav:

Jako vše od Špidly dobré

Petra:

Hra je graficky hezky zpracovaná, ale málo originální, i hádanky jsou takové primitivní a ohrané, stále vařit lektvary, hádanky jednoduché, hledání až primitivní. Zařadila bych spíš do kategorie pro děti. On je to takový pohádkový příběh, mne ovšem přišla hra nudná. Máte i lepší.

+    návodná

–    stále musím při každém spuštění zadávat kód

image 32
Volání lásky – sběratelská edice

Poslední připomenutí: Volání lásky ve sběratelce můžete mít nyní zdarma

Volání lásky už jste u nás možná viděli dříve, ale nyní jsme ho vydali v novém kabátu a ve sběratelské edici, takže se u něj můžete těšit také na bonusovou kapitolu a další extras.

Právě tuto novou edici vám nyní přidáme zdarma ke všem objednávkám nad 1000 Kč. Ale pospěšte si, akce už trvá dlouho a to znamená, že ji brzy ukončíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *