Využijte slevy na skvělou hru nejen pro děti! Je tu Berem odsud roha!

Zábavná obsluhovačka, ve které se plní úkoly a buduje se nový svět. To je skvělá hra Berem odsud roha, která se díky dobré hratelnosti, promyšlenému výukovému režimu a zábavné grafice skvěle hodí pro děti!

berem roha sleva

Hra pro celou rodinu

U obsluhovačky Berem odsud roha se však nebudou nudit ani dospělí. Vzala si principy z jiných oblíbených her tohoto typu – v každém levelu máte splnit nějaký úkol, a tak rozdáváte rozkazy dělníkům a zatímco plníte zadané cíle, vlastně pomáháte postavičkám vylepšovat jejich svět.

Hra je svižná, doplněná rytmickou znělkou a obohacená povedenou grafikou a legračním příběhem, který se vine celou hrou.

image 31
Obrázek ze hry Berem odsud roha

O co tedy jde?

Rachel, její drzá kočka a sympaťák Jake se snaží dostat z čarovné dimenze, do které se nedopatřením dostali. Místní jsou ochotní jim pomoci – ovšem výměnou za jinou pomoc. A tak trojice návštěvníků prochází jedním levelem za druhým, plní úkoly a doufá v to, že nakonec se jim podaří dostat tam, kam potřebují.

Vaším úkolem je klikáním plnit úkoly – například odstraňovat překážky z cesty, stavět pily nebo sbírat pouštní květy a tím se posouvat dál.

image 29
Obrázek ze hry Berem odsud roha

Proč je tahle hra super?

Berem odsud roha vás provede 6 různorodými světy a 45 levely. Každý z nich má svůj vlastní mikropříběh a dějová linka se proplétá celou hrou. Kladem je osobitá, velmi barevná a čarovná grafika a příjemný hudební podkres, který hru doprovází. Hrát ji můžete ve dvou herních módech – lehkém, který se hodí pro děti, protože není omezen časovým limitem, a pro profíky, který zase ocení dospělí, protože jim nabídne pořádnou herní výzvu.

image 30
Obrázek ze hry Berem odsud roha

Nyní je hra Berem odsud roha za 119 Kč!

Pár dní teď bude u téhle povedené a zábavné obsluhovačky svítit cena 119 Kč. Jedná se o skvělý dárek, který potěší malé i dospělé hráče, a tak si ji můžete pořídit třeba jako jeden z prvních dárků k Vánocům. Nebo třeba k Mikuláši. Anebo prostě jen tak.

Pokud byste měli zájem o trochu větší dárek, doporučujeme vám kolekci 25 her. Najdete na ní spoustu hledaček, obsluhovaček i spojovaček a hry jsou vybrané tak, aby zabavily jak dospělé hráče, tak jejich mladé kolegy. A Berem odsud roha je tam taky!

image 32
Kolekce 25 her

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *