Vydejte se na záchranou misi! Obsluhovačka Záchranný tým 4 vás zve do hry!

Obsluhovačky jsou oblíbeným herním žánrem – a když k tomu připočítáte i zábavnou formu, skvělou grafiku a originální nápad, je jasné, že vás čekají hodiny skvělé zábavy. A přesně to vám nabízíme ve vynikající hře pro celou rodinu: Záchranný tým 4.

Zachrany tym 1 1

Tady jde o život!

V téhle obsluhovačce budete doslova zachraňovat životy. Ocitnete se ve světě, který je zasažen několika přírodními katastrofami. Váš záchranný tým bude vyrážet do akcí a zachraňovat životy i majetek. Abyste celou situaci zvládli, budete muset opravovat mosty, odstraňovat trosky z cest nebo třeba zachraňovat místní podniky, které vám pomohou vyřešit následky katastrof. Lidé uvěznění v troskách nebo odříznutí od okolního světa, potřebují, abyste je dostali do bezpečí!

Váš tým toho bude mít zkrátka hodně co na práci!

zachranny 1
Obrázek ze hry Záchranný tým 4

Více než 60 levelů!

Hra je jednoduchá a má skvělou hratelnost. Záchranářům rozdáváte úkoly pomocí jednoduchého klikání, hrou vás provede názorný průvodce. Můžete se těšit na originální grafiku každého levelu a na několik různých herních částí.

Čeká vás tu více než šest desítek levelů, což znamená celé hodiny zábavy vhodné pro celou rodinu – Záchranný tým totiž bude bavit děti, dospělé i seniory!

zachranny 2
Obrázek ze hry Záchranný tým 4

Celá série Záchranný tým

Obsluhovaček ze série Záchranný tým u nás vyšlo hned šest. Pokud byste měli zájem pořídit si všechny, nachystali jsme pro vás celou kolekci Záchranný tým.

image 28
Záchranný tým – celá sága

Záchranný tým 4 jen za 99 Kč!

Hru jsme nově poslali do slevové akce, a tak ji teď můžete mít v naší elektronické distribuci jen za 99 Kč. Běžná cena je přitom 169 Kč, takže výrazně ušetříte.

Podívejte se také na kolekci 43 her – je to jedna z našich nejrozsáhlejších kolekcí a cena za všechny hry je extrémně výhodná. Nikde jednotlivé hry neseženete levněji než právě na této kolekci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *