Přeskočit na obsah

Skvělá obsluhovačka, ve které se zachraňují životy!

Záchranný tým 4 je obsluhovačka se super nápadem. Vydejte se se záchranným týmem do oblastí živelních katastrof a pokuste se všechno vrátit zpátky do pořádku. Tahle záchrana životů bude velká zábava!

Zachrany tym 2

Zachraňujte životy i infrastrukturu

V Záchranném týmu 4 bude vaším úkolem vydat se do míst, kde řádily živly, a poradit si zde s následky těchto přírodních katastrof. Základem je samozřejmě zachránit lidi, kteří jsou uvěznění například záplavami či zatarasenými silnicemi, je ale třeba také sbírat materiál na opravu cest či mostů nebo opravovat místní obchody a vydělávat peníze, abyste si mohli všechno potřebné pro záchranu a opravy koupit.

zachranny 2
Obrázek ze hry Záchranný tým 4

Velmi vydařená obsluhovačka

Záchranný tým je skvělá obsluhovačka, která zaujme hlavně svým nápadem. Nestaráte se tu o nějakou kavárnu nebo farmu, ale máte k dispozici celou oblast, v níž musíte zachraňovat, co se dá. Klikáním budete z cesty odstraňovat překážky, zachraňovat lidi, stavět mosty, obnovovat podniky a dělat další činnosti, které jsou během přírodních katastrof potřeba.

Svým záchranářům rozdáváte klikáním úkoly – oni běhají, čistí cesty nebo třeba staví, co je potřeba.

zachranny 6
Obrázek ze hry Záchranný tým 4

Princip je podobný jako v jiných obsluhovačkách: na začátku levelu máte seznam úkolů a postupně se je snažíte plnit. Můžete si vybrat ze dvou herních módů – na čas a odpočinkový – podle toho je potom hra buď adrenalinová, nebo oddechová. Na konci každého levelu dochází k vyhodnocení a můžete získat i odměnu v podobě jedné až tří hvězd.

zachranny 3 1
Obrázek ze hry Záchranný tým 4

Grafika se opravdu povedla

Hra je graficky velmi povedená. Obsahuje několik částí zpustošených různými přírodními katastrofami, a tomu se přizpůsobuje i grafika jednotlivých levelů. Každá úroveň má zároveň jiný vizuál, a tak budete mít pocit, že se opravdu přesouváte z jednoho zasaženého místa na druhé.

Herní pole je roztažené přes celou obrazovku a dobře přehledné.

zachranny 7
Obrázek ze hry Záchranný tým 4

Tyto obsluhovačky, které se odehrávají na velké přírodní ploše, mívají problém s horším rozlišením, ale Záchranný tým 4 tato záležitost netrápí. Hra je velmi přehledná, jednotlivé objekty herního pole jsou snadno rozeznatelné a velmi dobře viditelné. Nic vám tu nebude bránit v tom, abyste si hraní plně užili.

Grafici zvolili výrazné barvy a viditelné ohraničení budov, silnic, vodních toků a podobně, což hru velmi zpřehledňuje a působí to hráčsky přívětivě.

Realističnost hry podporuje třeba to, že během hraní například prší, takže máte pocit, jako byste se opravdu pohybovali v prostředí se zhoršenými podmínkami.

Mapa s herním postupem zároveň ukazuje jednotlivé části hry a je sice jednoduše, ale hezky zpracovaná.

zachranny 5
Obrázek ze hry Záchranný tým 4

Hra pro celou rodinu

I díky dvěma herním módům je Záchranný tým 4 skvělou hrou pro celou rodinu. Hra má vynikající hratelnost, zároveň obsahuje i průvodce, který vám ukáže, jak hrát, a díky kterému hru velmi rychle ovládnete. Samotné hraní je velmi jednoduché, v podstatě spočívá jen ve strategickém klikání na jednotlivé objekty na obrazovce.

Záchranný tým 4 je zábavnou hrou, která bude bavit děti, dospělé i seniory.

zachranny 1
Obrázek ze hry Záchranný tým

Chybějící příběh

Tato obsluhovačka bohužel nemá žádný příběh, nicméně díky tomu, že ve hře zachraňujete životy i majetek, působí příběhově samotné levely. V tomto případě tedy nepovažujeme absenci příběhu za nějaký vážný prohřešek, hra vás upoutá i bez načrtnutého děje.

Celkové shrnutí

Záchranný tým 4 má více než 60 levelů, které se odehrávají v osmi různých herních prostředích, která představují různé přírodní katastrofy. Odehrání jednoho levelu vám zabere nižší minuty, poté se ihned přesouváte do levelu dalšího; svůj postup hrou můžete sledovat na herní mapě. Ke každé úrovni se můžete kdykoli vrátit a odehrát ji znovu – pokud vás tedy bavila, můžete si ji zopakovat, nebo se v ní třeba pokusit dosáhnout lepšího výsledku.

Odehrání každého levelu je ohodnoceno určitým počtem hvězdiček.

image 19
Záchranný tým 4

Záchranný tým – celá kolekce

Jistě jste si všimli toho, že o této obsluhovačce mluvíme jako o Záchranném týmu 4. To logicky napovídá, že hra má více dílů. U nás jich vyšlo šest a všechny najdete na jedné kolekci pod souhrnným názvem Záchranný tým. Pokud jste milovníci originálních obsluhovaček, rozhodně doporučujeme celou tuto kolekci vaší pozornosti.

image 20
Záchranný tým

Kolekce 43 her

Záchranný tým 4 najdete spolu s desítkami dalších obsluhovaček, ale také s hledačkami nebo logickými hrami na kolekci 43 her. Hry nikde neseženete levněji než právě na této kolekci, kde vám po rozpočítání vyjde cena za jednu hru doslova na pár korun. Kolekci 43 her si můžete prohlédnout zde.

image 21
Kolekce 43 her

Záchranný tým 4 máme jen za 99 Kč!

Originální obsluhovačku vhodnou pro celou rodinu Záchranný tým 4 u nás nyní můžete získat jen za 99 Kč. Jedná se však o časově omezenou akci, proto s nákupem neváhejte. Původní cena je 169 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *