Vážně si chcete nechat utéct tuhle parádní hru?

Když je ve slevové akci některá z Farem Frenzy, vždycky byste měli být ve střehu. Získat tuhle hru za necelou stovku, se totiž vážně vyplatí. Získáte takřka nekonečný zdroj zábavy a spoustu kvalitního materiálu k hraní za pár drobných. A se navíc akce vztahuje na jednu z nejlepších her ze série: Antický Řím.

antika konec

Vydejte se farmařit do starého Říma

V tomhle díle se autoři rozhodli trochu zaexperimentovat: přesunuli děj hry do antiky a nechají vás hospodařit na staré římské farmě. Nejprve se budete starat o husy, poté k nim přibydou ovce a nakonec i volkové.

antika 2 2

Hra má skvělou grafiku, nabízí dlouhé hodiny hraní a patří k tomu nejlepšímu, co v rámci Farm Frenzy vyšlo. Ještě do dnešní půlnoci můžete hru získat v elektronické distribuci za 99 Kč! Neváhejte toho ještě zavčasu využít!

image 25

Milujete Farm Frenzy? Pořiďte si je na kolekci!

Na kolekci 25 her najdete hned několik her ze série Farm Frenzy. Jestliže jste tedy milovníci těchto farmářských her, je kolekce určena pro vás. Zároveň je na ní však nahrána celá řada hledaček i pár spojovaček a některé podpultovky – je to tedy ideální kolekce pro celou rodinu, na své si na ní přijde úplně každý.

image 26

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *