Přeskočit na obsah

V tomhle hotelu čekají na vaše služby strašidla všeho druhu!

Strasidelna panstvi 1

Obsluhovaček s originálním nápadem je jako šafránu a pokaždé, když se objeví nějaká nová, hráči se na ni vrhnou jako vosy na med. Dnes pro vás máme přesně jednu takovou – a bude to pořádná jízda. Připravte se na Strašidelná panství!

Strasidelna panstvi 1
Strasidelna panstvi

Hotel pro strašidla

V této obsluhovačce vám váš dědeček dohodí super práci – budete pracovat v nočních směnách v hotelu pro strašidla. A je jasné, že takové zákazníky si nechcete nazlobit. Proto budete muset plnit každé jejich přání na sto procent.

Vaším úkolem je bude ubytovat, sehnat jim půlnoční svačinku, zajistit péči o jejich domácí mazlíčky (čarodějnice se bez své kočky nikam ani nehne!) a vyplnit další jejich rozmary. Jen pokud to dokážete, bude váš hotel pro strašidla pokračovat.

panstvi 3
Obrázek ze hry Strašidelná panství

Pět desítek úrovní pro milovníky obsluhovaček

Strašidelná panství pro vás připravila celkem 50 úrovní, které se budou odehrávat v pěti různých strašidelných hotelech. Budete se tak přesouvat z jedné lokace do druhé a v každé budovat skvělé zázemí pro strašidelnou klientelu.

Hra je klasická obsluhovačka, která potěší všechny milovníky tohoto žánru hlavně svým originálním nápadem a kvalitním zpracováním.

panstvi 2
Obrázek ze hry Strašidelná panství

Je tahle hra příliš strašidelná?

Rozhodně se nemusíte bát pořídit tuhle hru pro své děti – je spíš legrační a zábavná, než strašidelná. Ani citlivější jedinci nebudou mít z téhle hry neklidné spaní, duchové a strašidla jsou tu roztomilá a péče o ně je radost. Hra je tak skvělá nejen pro dospělé hráče, ale i pro děti.

panstvi 6
Obrázek ze hry Strašidelná panství

Omrkněte kolekci 43 her

V těchto akcích za 99 Kč posledních pár týdnů představujeme hry z komplexní kolekce 43 her. Prohlédnout si ji můžete zde. Najdete na ní více než čtyři desítky her různých herních žánrů a určené pro různé věkové kategorie tak, aby si na kolekci našli svou oblíbenou hru všichni v rodině.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *