Přeskočit na obsah

Už tu dlouho nebyla… Farm Frenzy! Tentokrát Na rybaření!

Připadá vám Farm Frenzy pořád stejná? Slepice, krávy, vaječné placky a dorty? Tak to jste ještě neviděli díl, který se jmenuje Na rybaření! Tady uvidíte věci, které jste ve Farm Frenzy ještě neviděli, a bude to vážně super zábava!

Farm Frenzy 3 Na rybareni 1

Když nemůže chovat slepice, pořiďte si ryby!

Farmářka Scarlett nikdy neměla příliš dobré vztahy se Světovou farmářskou asociací. Když ji tedy právě tato organizace dá dárek, je jasné, že za tím bude nějaká kulišárna.

Scarlett přijíždí na místo, kde se farma rozhodně vybudovat nedá.

Nebo přinejmenším ta běžná ne. Tahle holka se však nevzdává, založí sádky a pustí se do chovu ryb a získávání kaviáru.

image 43

Originální a skvělá

Farm Frenzy Na rybaření pro vás možná bude velkým překvapením. Hra zničehonic opustila osvědčené postupy a vrhla se (doslova!) do neprobádaných vod.

Ale brzy zjistíte, že je to to nejlepší, co sérii mohlo potkat. Je to originální, svěží a vážně zábavné. I hráči, kteří už mají pár her z této série za sebou, znovu prožití kouzlo, které tahle přináší.

ryby 1

Všechny Farm Frenzy na jednom místě

Jste-li milovníkem farmářských her a velkým fanouškem Farm Frenzy, pak vás nejspíš potěší, že jsme všechny Farm Frenzy, které u nás vyšly, vydali na jedné kolekci. Najdete tam všechny hry ze série – od těch prvních až po ty nejmodernější. Budete si moct vyzkoušet, jak se hra postupně vyvíjela a jaké nové nápady přinesla.

image 44
Farm Frenzy kolekce

Jen za 99 Kč

Hru Farm Frenzy – Na rybaření jsme nyní pustili do elektronické distribuce a na oslavu tohoto kroku jsme pro vás přichystali speciální slevu: hru můžete mít nyní za výhodnou cenu 99 Kč!

Hru jsme pro vás také vydali na oblíbené kolekci 25 her, kterou najdete zde. Kromě Na rybaření tam najdete sedm dalších her ze série Farm Frenzy, ale například také celé hledačkové série nebo další žánry her. Na tuto kolekci navíc máme ode dneška novou slevu. Když použijete slevový kód 37B08539115B, tak se vám celá kolekce zlevní o 500 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *