Přeskočit na obsah

Nyní sleva na Zvířecí salon krásy. Už ho máte?

Přichystali jsme pro vás slevu na roztomilou hru Zvířecí salon krásy. Tato super hra pro celou rodinu je nyní jen za 99 Kč. Pojďme si ji představit blíž!

salon uvod

Postarejte se o domácí mazlíčky!

V Mazlíkově má vzniknout fabrika na plastová zvířátka. To se však nelíbí hlavní hrdince této hry – vždyť s živými mazlíčky je o tolik více legrace a dají vám mnohem víc lásky.

Rozhodne se tedy vybudovat zvířecí salon, který splní dvě věci – zaprvé dostanou zvířátka ve městě tu nejlepší možnou péči a zadruhé ukážete lidem ve městě, že i takový zvířecí salon může být dobrý byznys a není třeba stavět fabriku na plastová zvířata.

salon 5
Obrázek ze hry Zvířecí salon krásy

Super zábavná hra pro celou rodinu

Zvířecí salon krásy je jednou z těch her, která bude bavit všechny členy rodiny. Je bez násilí – má hezké téma, učí se v ní pečovat o zvířátka, je hezky barevná a variabilní. Bude bavit i větší děti, dospělé hráče a seniory.

Čekají vás v ní na čtyři desítky úrovní, můžete si měnit a vylepšovat vybavení vašeho zvířecího salónu a dokonce i šatník hlavní hrdinky. Postupně vás budou vyhledávat majitelé různých domácích mazlíčků – takže si vyzkoušíte péči o různá zvířátka, od klasických psů a koček, až třeba po husu nebo prase!

salon 4
Obrázek ze hry Zvířecí salon krásy

Hra je přeložená do češtiny, doprovází ji krátký příběh a příjemná rytmická hudba.

Kromě obsluhování zvířátek vás bude také čekat spousta miniher a ti nejlepší z vás možná dosáhnou na trofeje, které jsou mezi jednotlivými levely pro hráče přichystané.

Zkrátka a dobře: tahle hra má všechno, co má správná hra pro celou rodinu mít!

image 7
Zvířecí salon krásy

Hru najdete také na kolekci 43 her

Právě teď máme tuhle obsluhovačkovou novinku v elektronické distribuci v nabídce jen za 99 Kč. Ještě levněji můžete Zvířecí salon krásy získat na kolekci 43 her, která je naplněná hrami pro celou rodinu a máme ji za velmi výhodnou cenu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *