Přeskočit na obsah

Představujeme novou spojovačku: Montezumův poklad 3!

poklad uvod

V posledních týdnech můžete na našem e-shopu vidět desítky nových her! Jednou z nich je i trojka ze spojovačkové série Montenzumův poklad! A právě tuto novinku nyní můžete mít jen za 99 Kč!

poklad uvod

Odhalte všechna aztécká tajemství!

Montezumův poklad je úspěšná spojovačková série, u níž nyní jsme vydali již pět dílů. Budete spojovat kameny s tajemnými symboly a pokud se vám to bude dařit, získáte nejen truhly plné zlata, ale také odhalíte tajemství dávné civilizace Aztéků.

montezuma 1
Obrázek ze hry Montezumův poklad 3

Neuvěřitelných 160 levelů!

Hra je velmi rozsáhlá a nabízí na sto šedesát herních levelů. Díky tomu si můžete užít celé hodiny oddychové zábavy. Jako bonus vás pak čekají i bonusové úkoly, které vás probudí z relaxačního módu trochu probudí – při logických úlohách se totiž možná pořádně zapotíte!

Úžasný herní svět!

Montezumův poklad se odehrává v aztécké říši. A můžeme vám slíbit, že přesně tak se budete cítit. Nádherná grafika opravdu působí, jako byste se ocitli v tajemné říši Aztéků a plně vás vtáhne do svého barevného, originálního světa. Jestli máte rádi nápaditou grafickou práci ve hrách, tohle je rozhodně kousek pro vás!

montezuma 2
Obrázek ze hry Montezumův poklad 3

Na kolekci 25 her

Kdybyste nechtěli kupovat hru samostatně, najdete ji na kolekci 25 her – najdete tam mix her, nejen obsluhovačky, ale třeba i hledačky nebo akční hry. Jednotlivé hry jsou na kolekci za zvýhodněné ceny, takže rozhodně neprohloupíte. Kromě toho jsme také vydali všech pět dílů na jedné sjednocené kolekci, tu najdete zde, pro milovníky spojovaček je jako dělaná a nabídne vám desítky hodin zábavy!

image 22
Sága Montezumův poklad

V elektronické distribuci je Montenzumův poklad 3 jen za 99 Kč!

Montenzumův poklad 3 pro vás máme přichystaný i samostatně v elektronické distribuci. Najdete ji tady. A abychom vám rozhodování usnadnili, poslali jsme ji do slevy – právě teď ji můžete mít jen za 99 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *