Přeskočit na obsah

Pán počasí se vydává na svou Cestu za princeznou

Jste-li fanoušci stavitelské obsluhovačky Pán počasí, možná vás zajímalo, jak hlavní hrdina této hry potkal svou milovanou ženu, která mu v mnoha dílech pomáhá s jeho údělem vládce. Díl Cesta za princeznou vám na tuto otázku odpoví.

princezna 1

Pán počasí

Lord Viktor, který ovládá počasí a díky tomu může vést svou zemi k prosperitě, má jen jedno trápení – nemá totiž paní, která by mu stála po boku.

V tomto díle se tedy vydá zachránit princeznu – a prokáže-li dostatek odvahy, možná mu princezna nakonec dá svou lásku a také svou ruku.

image 2
Obrázek ze hry Pán počasí 5: Cesta za princeznou

Povedená obsluhovačková série

Pán počasí patří mezi nejoblíbenější obsluhovačky u nás. Jde o několikadílnou sérii a každý díl má svůj vlastní příběh.

Ve hře rozdáváte úkoly dělníkům a vojákům, aby čistili cesty, stavěli fabriky, starali se o pole a úrodu nebo bojovali s nepřáteli. V této sérii je však všechno ještě vylepšeno tím, že jako pán počasí můžete vládnout přírodním živlům a díky tomu si spoustu věcí usnadnit. Slunce na váš rozkaz rozsvícené pomůže dozrát vašemu obilí a vítr zas rozežene mlhy. V této hře tedy nebudete vládnout jen svému lidu, ale také počasí.

Hry jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, mají krásnou grafiku, skvělou hratelnost a u nás vycházejí v plnohodnotném českém překladu!

image
Pán počasí 5: Cesta za princeznou

Celá série na jedné kolekci

Pán počasí je tak oblíbená herní série, že jsme se rozhodli ji vydat na kolekci celou. Všechny díly tedy najdete zde a můžete si je pořídit najednou.

Kromě toho najdete nejnovější díly této série také na kolekci 43 her, kde jsou za extrémně výhodnou cenu. Podívat se na kolekci můžete zde.

image 1
Celá sága Pán počasí

Pán počasí 5: Cesta za princeznou jen za 99 Kč

Rozhodli jsme se vám zpříjemnit nákup této zábavné hry a poslali ji do slevy – několik dní ji teď tedy můžete mít jen za 99 Kč. Neváhejte využít tuto slevu, ovládněte počasí a vydejte se na dobrodružnou cestu za láskou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *