Přeskočit na obsah

Pán počasí – celá sedmidílná série ve slevě! Blesková sleva jen dnes!

Tento týden jsme vám představili čtvrtý díl stavitelské obsluhovačky Pán počasí. Dnes pro vás máme přichystanou speciální slevovou akci na celou herní sérii – hned 7 dílů této zábavné obsluhovačky!

pocas bleskova

Staňte se i vy Pánem počasí!

Tato herní série pracuje s oblíbeným herním žánrem, ve které jste pán/vládce země a rozdáváte úkoly svým poddaným a plníte výzvy, čímž budujete svoji zemi.

Pán počasí je však v tomto žánru naprosto specifickou hrou v tom, že v ní ovládáte počasí. Aby se vaši dělníci mohli najíst, musíte pro ně vypěstovat obilí. Abyste mohli postavit mosty, musí vám vyrůst stromy. Abyste mohli své vojáky poslat po cestě proti nepřátelům, musíte vysušit bažiny, které jim překáží na trase, nebo třeba odfouknout mlhu. A to všechno dokážete jen tehdy, když budete ovládat počasí! Právě to vám celá tato herní série nabízí.

Naučíte se ovládat počasí a díky tomu vybudujete celé říše a stanete se tím pravým hrdinou!

pocas 4 2
Obrázek ze hry Pán počasí 4

Unikátní sleva na celou ságu!

Právě dnes (a jenom dnes) běží blesková sleva na všech 7 dílů této stavitelské obsluhovačky. Čeká vás sedm příběhů a spousta dobrodružství. Naučte se ovládat počasí a vybudujte nové světy.

Celou sérii Pán počasí jsme pro dnešek zlevnili na 699 Kč. To znamená, že každou z her dostanete za necelou stovku! Musíte si však pospíšit, blesková sleva je dostupná jen dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *