Přeskočit na obsah

Poslední šance získat dvě slevy! Na čtyřku Pána počasí i na kolekci 25 her!

Nabídli jsme vám stavitelskou obsluhovačku Pán počasí – Následník trůnu ve slevě. Mohli jste ji získat za hezkých 119 Kč. Tato možnost dnes končí, tak si pospěšte, ať ji ještě stihnete!

naslednik konec

Pán počasí – zábavná obsluhovací série

Pán počasí je rovnou celá několikadílná série, což ukazuje, že jde o opravdu oblíbenou hru. V každém díle se naučíte ovládat počasí a díky tomu můžete budovat svou říši a plnit úkoly v jednotlivých levelech. Jenom když budete moci rozkazovat slunci nebo dešti, bude totiž obilí na vašich polích zlátnout a vašim lesům se bude dařit – a díky budou mít vaši dělníci co jíst a budou s chutí pracovat na vašich rozkazech.

pocas 4 1
Obrázek ze hry Pán počasí 4 – Následník trůnu

Kolekce 25 her

Čtyřku Pána počasí najdete také na kolekci 25 her. Jde o smíšenou kolekci, na kterou jsme namixovali jak obsluhovačky, tak hledačky, ale také další žánry her – třeba spojovačky nebo logické. Kolekce je vhodná pro celou rodinu, svou oblíbenou hru si na ní najde úplně každý!

image 7
Pán počasí 4 – Následník trůnu

Poslední den, kdy je Následník trůnu za 119 Kč!

Do dnešní půlnoci bude Pán počasí 4 – Následník trůnu za 119 Kč. Jestli vás hra zaujala, kupte si ji ještě dnes, ať ji dostanete za tuhle výhodnou cenu!

Máme pro vás slevu i na kolekci!

Sice už víte, že hra je nově v nabídce ke stažení a okamžité aktivaci, že je až do pátku ve slevě za 119,- korun, ovšem zapomněli jsme Vám napsat, že kolekce 25 her na DVD, je v akci také.

I na ní je totiž čtvrtý díl Pána počasí, a tak jsme si řekli, že to dává smysl.

Tedy – kolekce 25 her na DVD je zvýhodněna do pátku taky, s kódem 319A248DE4B8 na ní dostanete slevu 500 Kč.

image 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *