Nový díl Pán počasí vás překvapí i potěší!

0 Comments 8:00
paty akce

Už když jsme vám představovali druhý díl Pána počasí, zmiňovali jsme, že v naší nabídce chvíli chyběl druhý a třetí díl. Nyní se pojďme podívat na trojku s názvem Šamanovi v patách – protože to je hra, o které rozhodně chcete vědět víc!

paty 119

Série Pán počasí

Z této stavitelské obsluhovačkové série pro vás máme přichystané 4 díly. Pán počasí je hra podobná jiným v tomto žánru, ale má jedno specifikum – můžete v ní ovládat počasí. Díky tomu se bude mnohem lépe dařit vaší úrodě, poradíte si s bažinami, které stojí vašim hrdinům v cestě, protože je můžete nechat vysušit sluncem, nebo s mlhou, již snadno rozfoukáte větrem.

paty 2 1
Pán počasí 3 – Šamanovi v patách

Třetí díl Šamanovi v patách vypráví příběh Pána počasí, který se vydává zachránit svou zemi poté, co se zničehonic ze země vynořily sopky a začaly jeho zemi ničit a jeho obyvatelé se ocitli v nouzi.

Budete odstraňovat závaly, které způsobilo zemětřesení, bojovat s nepřáteli a hlavně znovu budovat zničenou zemi – je třeba obnovit pole, postavit chaloupky vesničanům, sehnat prasata, která utekla ze svých ohrad a dopadnout toho, kdo má celou tu hrůzu na svědomí.

paty 7 2
Obrázek ze hry Pán počasí 3 – Šamanovi v patách

Nezapomeňte na naší kolekci 25 her

Tato rozsáhlá kolekce her je určena pro celou rodinu. Najdete na ní mix žánrů – hlavně hledačky a obsluhovačky, ale i další typy her – jsou rozděleny tak, aby si tu svou mezi nimi našli dospělí hráči, adolescenti i úplně malé děti.

Výhodou je, že právě na této kolekce najdete hned dva díly ze série Pán počasí – Skryté království a Šamanovi v patách.

image 58
Kolekce 25 her

Pán počasí 3 nyní jen za 119 Kč!

Trojka Pána počasí jde nyní do akce, a tak ji můžete mít jen za 119 Kč. Jako ostatní hry (a nyní už dokonce i kolekce!) ji máme v elektronické distribuci. To znamená, že jakmile hru objednáte a zaplatíte, automaticky vám do e-mailu přijde aktivační kód a vy se budete moct pustit do hraní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

12 úkolů pro Herkula 4 – Matka příroda – Sběratelská edice12 úkolů pro Herkula 4 – Matka příroda – Sběratelská edice

        Poražení bohové zuří a povolali hrůzostrašnou bestii, jež se vyrovná Herkulově božské síle. Bestie zpustošila krajinu a proměnila kvetoucí zahrady v bezútěšnou poušť! Obnovte krásy světa s použitím všeho, co máte — od magických schopností Megary až třeba po požární hydrant! Přijměte pomoc svých přátel a spojenců – krále Midase i Epeia s jeho slavným trojským koněm,

12 úkolů pro Herkula 5 – Děti Helady – Sběratelská edice12 úkolů pro Herkula 5 – Děti Helady – Sběratelská edice

        Herkules a jeho žena Megara si po dlouhých a urputných letech bojů a odloučení konečně užívají poklidného rodinného života... Když tu jsou vyrušeni mocným bohem války Árem. Ten žádá Herkula, aby stál po jeho boku a bojoval za jeho moc. Ani nesmírné bohatství, kterým by Herkulovi za tuto oběť zaplatil, jej