Přeskočit na obsah

Nová fajná obsluhovačka? To je Balada o Solarovi!

Milovníci stavitelských obsluhovaček by měli zajásat. Přinášíme totiž hru, která spadá pod tento oblíbený žánr, ale zároveň nepatří do známých herních sérií. Čeká vás tak plně originální hra – s vlastním příběhem i svébytnou grafikou.

image 31

Stavitelská obsluhovačka

Jde o žánr, který kombinuje oblíbený obsluhovačku s možností stavět svůj vlastní svět. V těchto hrách rozdáváte úkoly dělníkům, kteří za vás budují svět – třeba opravují cesty, pěstují obilí nebo stavějí mlýny či továrny. Postupně vám tak pod rukama vzniká celá říše.

Hry tohoto typu vyžadují strategické myšlenky a schopnost hrát na čas a pod tlakem.

image 32

Balada o Solarovi nepatří do žádné série

Jestli vás tento žánr baví, nejspíš znáte všechny známé série. O to zajímavější pro vás může být, že tato hra do žádné „profláknuté“ série nepatří. Jde o zcela originální hru s vlastním příběhem i samostatně vyvinutou grafikou. Těšit se tak můžete na nápady, které jste jinde třeba ještě neviděli. Máte-li tyto hry rádi, pak je pro vás Balada o Solarovi rozhodně hrou, která by měla přibýt na vaší listinu přání.

solar 2

Zábavný příběh

Hra má svůj příběh. Vypráví trochu pohádkový děj, v němž princ bojuje proti zlému černokněžníkovi, který unesl jeho urozenou nevěstu. I v průběhu hry budete narážet na mikropříběhy, které dávají smysl tomu, co v jednotlivých levelech děláte.

Balada o Solarovi se (trochu navzdory svému názvu) nebere úplně vážně. Grafika často vyvolá úsměv na rtech, i příběh sám občas shazuje sám sebe.

solar 1

Cože? Jen za 99 Kč!

Baladu o Solarovi, hru, v níž projdete sedm kouzelných zemí, nyní najdete v naší nabídce jen za 99 Kč! Akce je časově omezená, odpočet slevy najdete na stránce hry. Pořiďte si zábavnou hru pro celou rodinu za necelou stovku, čeká vás mnoho hodin skvělých herních zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *