Přeskočit na obsah

Následník trůnu se v novém díle Pána počasí vydává najít amulet počasí

V království, kde nežijí lidé, ale fantasy bytosti se uvolnil trůn a následník lord Viktor musí dokázat, že je ho hoden. Pravý král této země totiž dokáže ovládat počasí. Viktor se vydává na strastiplnou cestu, během které pozná své království, vyplní řadu úkolů a možná i dosáhne cíle, který si předurčil – získat všechny části amuletu počasí. Hru Pán počasí – Následník trůnu můžete mít nyní jen za 119 Kč.

naslednik sleva

Hru bychom mohli označit za obsluhovačku a nese v sobě i prvky stavitelských her. Lord Viktor projíždí svým královstvím a na každé zastávce jej čeká nějaký úkol. Jeho dělníci budou sbírat dozlátlé obilí, kácet stromy, stavět mosty anebo bojovat s nebezpečnými ohňovými golemy. Díky artefaktům, které v jednotlivých kolech najde, bude Viktor postupně ovládat počasí a využívat jej v dalších levelech ke splnění úkolů.

Každá úroveň má svůj časový limit a soutěživí hráči tak mohou zkoušet dosáhnout na zlaté poháry. Aby se však hráč umístil takhle vysoko, je potřeba jednotlivé kroky pořádně promýšlet a vládnout dělníkům moudře.

Hru doprovází i příběh

U podobných her nejsme zvyklí na nějaký hlubokomyslný příběh, o to víc překvapí, že v Pánovi počasí základní dějovou linii nacházíme. Před každým levelem se dozvíme něco o království, ve kterém chce lord Viktor kralovat, a také o úkolu, který před ním v daném kole stojí. Těšit se tak můžeme na osvobozování dětí, hledání pokladů, boj s ohnivými golemy nebo třeba shánění jedu na obří kaktus bránící Viktorovi v další cestě.

Hodiny zábavy

Milovníci oddechových her si tady přijdou na své. Čekají je totiž desítky levelů a hodiny zábavy, která rozhodně není jednotvárná. Jednotlivé úrovně trvají mezi pěti a deseti minutami, především v závislosti na šikovnosti hráče. Každé kolo přináší nějaké specifikum a nějakou tu novinku. U Pána počasí se nikdo nebude nudit ani chvilku!

Tak co, už jsme vás nalákali?

Na co se ve hře těšit:

  • několik desítek levelů a hodiny hraní
  • hezká grafika
  • různorodé úkoly v jednotlivých kolech
  • příběh o cestě lorda Viktora na trůn
image 1
Pán počasí – Následník trůnu

Pořiďte si hru na kolekci!

Pán počasí – Následník trůnu u nás vyšel na kolekci 25 her. Můžete se na ni podívat zde, je plná zajímavých hledaček i skvělých obsluhovaček.

Kromě toho je Následník trůnu momentálně v samostatné akci – můžete ho získat jen za 119 Kč!

image
Kolekce 25 her

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *