Přeskočit na obsah

Pět dobrodružných cest za Montezumovým pokladem…a nyní ve slevě!

Milovníci spojovaček, zpozorněte! Kultovní spojovačková série Montezumův poklad je u nás nyní ve slevě! Pět parádních her na jedné kolekci a ještě k tomu za výhodnou cenu!

image 18

Pět dobrodružných cest za Montezumovým pokladem!

Naše kolekce Montezumův poklad vás vezme na cestu za pokladem Aztéků. Spojováním trojic zdobených drahokamů se budete posouvat krok za krokem stále blíž pokladu.

Každý díl vám přinese nějaké novinky, nikdy se tu nezačnete nudit! Série se vyvíjí a drží krok s moderními hrami!

Celá kolekce je nyní ve slevě! Získáte ji o téměř tři sta korun levněji, než kdybyste si kupovali díly jednotlivě!

image 17

První výlet s Emilkou Holubovou

Emilka Holubová se stala v žánru spojovaček legendou. Vydala se do mexických hor a jako první začala pátrat po Montezumově pokladu. První díl měl takový úspěch, že brzy autoři přišli s dalšími.

image 19

Druhý díl se učí z prvního

Druhý díl si vzal všechno dobré z toho prvního a přišel se spoustou vychytávek a novinek. Přidal třeba herní mód plný hlavolamů nebo možnost zvolit si obtížnost.

image 20

Třetí díl vás k Montezumovi zavede znovu!

Trojka pohnula hlavně s grafikou – je tu vidět kvalitativní skok směrem k moderním hrám, kde vývojáři dbají na každý drobný detail. Užijte si celý ohňostroj totemů, které vám do hry přinesou spoustu zábavných (a také užitečných!) bonusů! Bez nich by hra nebyla ono!

image 21

Čtvrtý díl přichází s novým příběhem

Hra se rozhodla znovu vsadit na mladou dobrodružku, která se vydává pátrat: tentokrát nejen po starověkém tajemství, ale také po záhadách vlastního osudu.

Čtvrtý díl je navíc nabitý novými nápady a nebude vás nudit ani minutu!

image 22

Zatím poslední příběh: pětka!

Graficky podmanivá pětka vás zavede do světa spojovacích her Montezumova pokladu. Naposledy vás vezme na cestu plnou dobrodružství. Milovníci spojovacích her by si tuhle moderní spojovačku rozhodně měli vyzkoušet!

image 23

Dvojka Montezumova pokladu také ve slevě!

Pokud jsme vás nenalákali na celou kolekci, ale rádi byste některou z těchto logických spojovaček vyzkoušeli, máme pro vás ještě jednu nabídku: dvojka z této série je právě nyní také v akci! Najdete ji v e-shopu za necelou stovku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *