Přeskočit na obsah

Módní salón je splněným snem všech milovníků módy!

Jako byste opravdu podnikali v módním salónu, tak si budete připadat, když budete hrát obsluhovačku Módní salón. Hra se snaží co nejvíce přiblížit realitě a v mnohém se jí to daří. Navíc oplývá celou sadou detailů, které vám hraní opravdu zpříjemní.

Modni salon 2

Podnikání v módě jako splněný sen

Většina holčiček a možná i nějaký ten kluk v dětství snili o tom, že budou navrhovat a prodávat vlastní šaty, doplňky nebo třeba obleky. Tento sen si můžete splnit díky hře Módní salón, ve které se stanete majitelkou právě takového salónu. Budete přijímat objednávky, diskutovat se zákazníky, zadávat práci šičkám a kasírovat peníze od spokojených milovníků módy.

V téhle hře vás však čeká ještě mnohem víc!

moda 3
Obrázek ze hry Módní salón

Přijměte objednávku a začněte šít!

Hra má necelých 50 levelů a každý z nich začíná podobně. Dorazí zákazník, vy ho usadíte a zjistíte, o co by měl zájem. V tomto salónu se šije na míru, takže musíte vybrat vhodnou látku a následně zadat úkoly šičkám. Když je oblečení hotové, zavedete klienta do kabinky, aby si mohl vyzkoušet, zda mu sedí. Až poté od něj získáte peníze a můžete se věnovat další práci.

Vaši zákazníci však také občas budou chtít také doplňky jako třeba brýle či ocení, když jim k delšímu čekání přidáte kávu nebo nějaký dáreček. Chodí k vám vybraná klientela, a tak byste o ni rozhodně měli řádně pečovat!

moda 4
Obrázek ze hry Módní salón

Spousta věcí navíc

Módní salón je trochu starší hra, ale vyvažuje to spousta funkcionalit, které si pro své hráče připravila. Například můžete po každém levelu svou postavu, za niž hrajete, převléct do nových módních kousků – je jen na vás, jak bude vypadat.

Dále můžete pravidelně obměňovat vybavení salónu – například si vybírat z různých druhů nábytku, volit barevné ladění a podobně.

Zajímavé je třeba také to, že zákazníci reagují na to, co děláte. Například, když vedle mladíka, jenž už dlouho čeká na svůj oblek, posadíte pohlednou mladou dívku, přestane mu čekání tolik vadit a najednou dostane mnohem lepší náladu. Fikané!

moda 7
Obrázek ze hry Módní salón

Střídání oděvů podle ročních období

Jeden z nejzajímavějších nápadů je to, že se mění nabídka vašeho oblečení podle toho, jaké je za okny salónu počasí. Na jaře vaši klienti určitě uvítají lehké šatičky, v létě pokrývky hlavy, na podzim nějaký ten svetr a v zimě pořádnou bundu. Hra se snaží natolik přiblížit realitě, že tento v běžném životě normální stav reflektuje a nabízí vám možnost obměňovat svou nabídku podle ročních období.

moda 1
Obrázek ze hry Módní salón

Grafika starší, ale velmi povedená

Na grafice poznáte, že je hra trochu starší, ale vůbec ničemu to nevadí. Po vizuální stránce jde spíše o jednodušší hru, zároveň však neváhá hrát si s detaily. Hodně využívá různé barvy, ať už na látkách nebo na vybavení salónu. Postavy – hlavní hrdinka, zákazníci, šičky – jsou poměrně realistické a jednoznačně rozpoznatelné (druhů zákazníků by mohlo být klidně i víc).

Zajímavě je ztvárněné vyhodnocení levelu, ve kterém si můžete prohlédnout některých z outfitů, který jste během úrovně pro své klienty vytvořili.

moda 5 1
Obrázek ze hry Módní salón

Skvělá hratelnost, výborný průvodce hrou

V Módním salónu se budete od prvních chvil setkávat s průvodcem, který vám všechno vysvětlí a naučí vás hru hrát. Zároveň často přibude nějaká ta vysvětlivka, jež vám prozradí, co se ve hře děje. Text je v češtině a dobře čitelný, takže by vás měl provést hrou velmi dobře.

Hratelnost hry můžeme s čistým svědomím označit za velmi dobrou. Všechno dobře funguje, ovládání je vcelku intuitivní, nikdy nenarážíte na žádný větší problém. Obtížnost hry bychom ohodnotili jako střední – na začátku pro vás budou levely úplnou hračkou, ale postupně přibývá množství zákazníků, jejich požadavků a zvyšují se i nároky, které na vás mají, a pak už to začne být docela výzva.

moda 8
Obrázek ze hry Módní salón

Kvalitní obsluhovačka potěší hlavně svými dobrými nápady

Módní salón patří do lepší poloviny obsluhovaček. Zaprvé zpracovává méně tradiční téma, takže jestli vás už nudí všechny ty restaurace a farmy, tady si užijete zcela nové a inspirativní prostředí. Zadruhé všechny ty drobné detaily – převlékání hlavní postavy, střídání ročních období apod. – hru zkrátka posouvají mezi ty lepší kousky. A tak vám ji vřele doporučujeme k vyzkoušení!

image 4

Kolekce s Módním salónem je ve slevě

Obsluhovačku Módní salón u nás najdete také na kolekci 25 her. Pokud při objednávce této kolekce použijete kód C5FD23A1CDEC, zlevní se vám se vám celá tato kolekce! Jen to vyzkoušejte!

Máte-li zájem koupit si Módní salón samostatně, pak ho pro vás máme nyní v elektronické distribuci připravený za 99 Kč. Tato akce je však jen dočasná!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *