Přeskočit na obsah

Slevové kódy na dvě kolekce! Máme pro vás dvakrát pětistovku!

Celé léto vám přinášíme slevové kupóny na naše herní kolekce. Nyní jsme pro vás přichystali hned dva: na oblíbenou kolekci 25 her a na multižánrovou kolekci 15 her. Dnes vám je představíme a ukážeme vám, jak na ně získat slevu 500 Kč!

sleva kolekce hry2 1

25 her na jednom místě a ještě se slevou!

Kolekce 25 her je dlouhodobě jednou z našich nejpopulárnějších kolekcí. Mimo jiné na ní najdete kompletní trilogii thrillerové hledačky Tajemný park, celou hledačkovou sérii Natálie Brooks nebo stavitelské obsluhovačky z velmi povedené série Pán počasí.

Tahle kolekce je rozmanitá, plná kvalitních her a slibuje velké množství herních zážitků! Svou zamilovanou hru si tu najde opravdu každý.

Kolekce je cenově velmi výhodná – každá hra je na ní procentuálně výrazně levnější, než kdybyste ji kupovali samostatně. A vy si ji nyní můžete pořídit ještě levněji. Jak na to?

Stačí znát slevový kód: C5FD23A1CDEC – ten použijte při objednávce kolekce a uvidíte, jak se vám cena hned promění!

image 7

Kolekce 15 her

Jestli máte zájem spíš o menší kolekci nebo vás zaujaly hry, které na ní jsou, máme pro vás dobrou zprávu: připravili jsme slevový kupón i pro ni!

Najdete na ní vydařené thrillerové hledačky Zločin v horách, Krysař nebo Vlak hrůzy, ale kromě toho také oblíbené spojovačky jako třeba Drápky a pírka nebo třeba crazy skákačka Robomoucha.

I tahle kolekce je různorodá a připravená tak, aby vás každá hra zaujala a abyste si tu dokázali najít svou oblíbenou.

A slevový kód? Ten zní: AMALKA

(Na kolekci totiž najdete také hru Restaurace u Amálky, která je nyní samostatně taktéž v akci!)

image 8

Prozkoumejte naše kolekce!

Na našich kolekcích občas najdete i nějakou podpultovku, která už jinak není v prodeji. Zároveň vždy klademe důraz na to, aby byly kolekce různorodé, hry se na nich neopakovaly a přinesly vám rozmanité zážitky. Můžete klidně rozehrát hned několik her z kolekce a vracet se k té, na kterou máte zrovna náladu. Všechny naše kolekce najdete zde – neváhejte je prozkoumat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *