Přeskočit na obsah

Máte chuť zahrát si zase jednou klasickou obsluhovačku? Vítejte v Restauraci u Amálky

Restaurace u Amalky 01

Klasické obsluhovačky se snad nikdy neomrzí. Představa, že máte svůj vlastní podnik, že jsou zákazníci s vaší prací spokojeni a že můžete vylepšovat své restaurace i služby a vydělávat velké peníze, je přece tak lákavá! A přesně to vám nabízí hry jako je právě Restaurace u Amálky.

Restaurace u Amalky 01

Rozjeďte restauraci a nakonec si pořiďte celou síť bister!

Amálka má jeden velký sen – vlastnit nejen jedno bistro, ale hned celou síť kvalitních občerstvovacích podniků. Vy jí v tom můžete pomoct. Klasickým ovládáním jednoduchým klikáním budete v jejích restauracích rozdávat úkoly a snažit se tak obsloužit co nejvíce zákazníků k jejich co největší spokojenosti.

image
Obrázek ze hry Restaurace u Amálky

Ve hře vás čekají dva herní režimy, v tom základním najdete zhruba padesátku herních úrovní rozdělených do tří etap. Budete moci zvelebovat svůj podnik, posílat zaměstnance na školení nebo si užívat příběh, který vás bude provázet celou hrou. Takhle hra je hodně realistická – když třeba bude váš zaměstnanec slavit narozeniny, druhý den bude vaše práce méně efektivní a podobně. Kromě toho vás ve hře čeká pár dalších zajímavých vychytávek, které vás v obsluhovačce možná překvapí.

image 1
Obrázek ze hry Restaurace u Amálky

Oblíbená obsluhovačka jen za 99 Kč!

Restaurace u Amálky je u nás nově v elektronické distribuci, a tak jsme ji vybrali do naší tradiční slevové akce, ve které vám představujeme nové nebo zajímavé hry. Nyní tak můžete mít Restauraci u Amálky za zvýhodněnou cenu 99 Kč, běžná cena je přitom 169 Kč.

image 2
Restaurace u Amálky

Speciální Amálčina sleva na kolekci

A protože je nám Amálka velmi sympatická, připravili jsme pro vás speciální slevu, kterou vám tahle restauratérka poskytne. Když si objednáte kolekci 15 her, na které je tato hra také, a při objednávce zadáte do políčka pro slevový kupón heslo AMALKA, zlevní se vám tato kolekce o krásných 500 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *