Přeskočit na obsah

Královské prázdniny pomalu končí! Tedy nekončí, ale sleva na ně ztrácí!

Pán počasí se vydal v sedmém díle oblíbené obsluhovačky na královské prázdniny. Hru jsme pro vás v digitální distribuci přichystali jen za 99 Kč, avšak brzy přijde čas vrátit cenu na její původní hodnotu 169 Kč.

Pan pocasi 7 Kralovske prazdniny 3 1

Populární obsluhovačka je zpět

Ve hře Pán počasí je vaším úkolem ovládat počasí pomocí amuletu a své magické moci tak, aby podnebí pomáhalo vašim poddaným a aby vaše země vzkvétala. Hra se ovládá rychlým klikáním a žánrově jde o stavitelskou obsluhovačku.

Při příležitosti jejího uvedení do digitální distribuce jsme na ni připravili speciální slevu a stále ještě ji můžete mít jen za 99 Kč. O půlnoci však cena vyskočí na standardních 169 Kč. Tak ještě využijte posledních pár hodin!

image 10
Pán počasí 7

Znáte celou kolekci Pán počasí?

Pán počasí je extrémně oblíbená obsluhovací série, která se s každým dílem vyvíjí a pokaždé představí něco nového. I proto jsme se rozhodli vydat všechny díly na jedné kolekci. Je jich tam sedm, a vy si tak budete moci zahrát všechny příběhy Pána počasí – od toho prvního, který celé dobrodružství zahájil, až po ten poslední, kdy se král může se svou královnou (již v jednom z předchozích dílů zachránil!) v klidu vydat na prázdniny.

image 9

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *