Dvojí krev je naše nová top hra! Jak se vám hrála?

Dvojí krev je naše nová prémiová hledačka. Někteří z vás ji již mají doma a nás zajímá, jak se vám hra líbila a hrála. Napište nám, co říkáte na nový upírsko-romantický příběh z oblíbené série Temné romance.

krev nazor

Upírský příběh hraný z pohledu dvou hlavních hrdinů

V této hře budete hrát hned za dva hlavní hrdiny – mladého hraběte Drákulu a jeho milou, která se ho snaží zachránit z upírského prokletí.

Hra má skvělou grafiku, dlouhý a spletitý příběh a mnoho zajímavých hledaček a miniher. A samozřejmě i nabitou sběratelskou část pro fanoušky sběratelských edicí.

krev 4
Dvojí krev

Napište nám, jak se vám hra líbí!

Dvojí krev jsme vydali v základní i sběratelské edici. Zajímá nás, jak se vám hra hrála, co jste říkali na příběh, hledačky i minihry. Jak se vám líbila sběratelská sekce a co říkáte bonusovou kapitolu?

Tohle všechno můžete ohodnotit přímo na stránkách hry – ať už hvězdičkovým hodnocením nebo přímo slovním komentářem, ze kterého se dozvíme nejvíce!

Hru navíc teď v základní edici posíláme zdarma k objednávkám nad 1000 Kč, takže ji můžete získat gratis a pak ji ohodnotit!

image 17
Dvojí krev

Jak hru ohodnotit?

Znáte celou sérii? Máme ji na jedné kolekci!

Všech třináct dílů ve sběratelské edici jsme vydali na jedné kolekci se souhrnným názvem Temné romance. Získáte tam všechny příběhy ze série a budete si moct projít vše od prvního dílu až po ten nejnovější.

2 thoughts on “Dvojí krev je naše nová top hra! Jak se vám hrála?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *