Konečně pořádná stavitelská obsluhovačka!

Máme tu pro vás slevu na opravdu vydařenou stavitelskou obsluhovačku Čaroděj Holobrádek. Od dnešního dne ji můžete mít jen za 119 Kč. Pojďme si ji trochu představit, ať víte, že za to opravdu stojí!

holobradek akce

Pomozte čaroději Evženovi zachránit jeho mistra… a postavit svět

Z naší nabídky stavitelské obsluhovačky jistě znáte. V každém levelu je vaším úkolem posbírat suroviny, vybudovat nějaké továrny a splnit úkoly. Všeho dosahujete pomocí sice rychlého, ale důkladně promyšleného klikání.

To je základní herní princip i v Čaroději Holobrádkovi. Tady je toho však ještě mnohem víc. Hru provází zajímavý příběh (čaroděj Evžen se vydává zachránit svého čarodějného učitele) a také možnost vylepšovat postavu čaroděje Evžena a díky tomu získávat v dalších levelech výhody.

image 74
Obrázek ze hry Čaroděj Holobrádek

Alternativní levely

Čaroděj Holobrádek je také specifická hra díky svým alternativním levelům. Některé úrovně totiž můžete hrát dvakrát – v té alternativní však narazíte na jiné úkoly a překážky a budete muset vymyslet nový způsob, jak ji splnit. Pokud se vám to podaří, získáte střípek artefaktu. Dokáže je sesbírat všechny?

image 73
Obrázek ze hry Čaroděj Holobrádek

Skvělá hra pro celou rodinu

Hra má zábavnou a krásně kreslenou grafiku a navíc se může pochlubit snadným ovládáním a výbornou hratelností – proto se skvěle hodí jako hra pro děti. Zároveň však není infantilní nebo hloupá – právě naopak. Skvěle tak poslouží i dospělým hráčům, kteří se chtějí odreagovat nebo si vyzkoušet splnit všechny levely na plný počet bodů.

Čaroděj Holobrádek je zkrátka hra, kterou můžete hrát doma všichni – malí hráči, adolescenti, dospěláci i senioři!

image 72
Čaroděj Holobrádek

Čaroděj Holobrádek jen za 119 Kč

Dnes zahajujeme prodej Čaroděje Holobrádka za 119 Kč, akce potrvá pár dní, tak si ji nenechte ujít. Jako všechny naše hry i tato je již převedena do elektronické distribuce, takže jakmile ji zaplatíte, pošleme vám aktivační kód do e-mailu a můžete začít hrát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *