Přeskočit na obsah

Je tu čtvrtá generace Farm Frenzy! Podívejte se, co nabízí!

ctyrka

Farm Frenzy je snad nejoblíbenější farmářské obsluhovačka na světě! Je tu s námi už roky a nyní přichází ze svou čtvrtou generací her – s lepší animací, ve 3D a s mnoha vylepšeními. Pojďme si ji dnes představit.

ctyrka

Farmaření v jednadvacátém století

Farm Frenzy se po grafické stránce posouvaly stále kupředu, čtvrtá generace je však pořádný skok vpřed.

Hra je ve 3D, místo klasických komiksů vyprávějících příběh přináší animované scénky a celkově došlo ke zmodernizování a vylepšení grafiky. Můžete se tak těšit na graficky opravdu moderní a vydařenou hru.

ctyrka 3
Obrázek ze hry Farm Frenzy 4

Stará klasika v novém kabátě

Farm Frenzy zůstane všechno, co na ní máte rádi – péče o roztomilá zvířátka, zajímavé úkoly i staré dobré výrobky, které pak budete prodávat na trhu. Některé věci se však mění – vaše zvířátka spolu budou interagovat: pokud se budou mít vzájemně rádi a bude se jim dobře dařit, získáte odměny. Byl aktualizován seznam trofejí. Mapa herního postupu vypadá opravdu fantasticky!

Zkrátka tu bude pořád co objevovat. Ponořte se do nového světa farmářské zábavy a objevte každé zákoutí téhle hry.

ctyrka 8
Obrázek ze hry Farm Frenzy 4

Péče o zvířata je skvělým oddechem pro celou rodinu

Děti i dospělí milují Farm Frenzy proto, že je to promyšlená a chytlavá obsluhovačka. Děti se tu učí pečovat o zvířátka (musíme jim dát najíst a napít, abychom si jich mohli užívat), dospělí se u hry skvěle odreagují. Tak už neváhejte a skočte do hry po hlavě. Samozřejmě si ji u nás můžete stáhnout a vyzkoušet první desítky minut zdarma, ať nekupujete zajíce v pytli.

ctyrka 6
Obrázek ze hry Farm Frenzy 4

Robot vás provede hrou a ukáže vám i slevu

Touhle hrou vás bude provádět farmářský robot, dá vám všechny rady, které by se vám mohly hodit. A my ho dnes využijeme, aby vám oznámil i to, že tuto farmářskou novinku můžete mít jen za 99 Kč. Na pár dnů jsme ji totiž zlevnili z původních 169 Kč.

A co je ještě lepší – spolu s dalšími Farmami Frenzy najdete tuhle novou hru na kolekci 43 her, kde jsou všechny hry za extrémně výhodné ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *