Přeskočit na obsah

Jak to všechno začalo? Zahrajte si jedničku série Hotel Mogul!

Hotel Mogul je oblíbená obsluhovačková a stavitelská série. Nyní jsme pro vás zlevnili první díl, abyste si mohli vyzkoušet, jak to všechno začalo!

image 3

Vybudujte si hotelové impérium!

Obsluhovačky nemusí být jen o tom, že pobíháte po baru a obsluhujete hosty. Můžete také nakupovat nemovitosti a vybudovat si celé hotelové a stravovací impérium. Budete nakupovat nejdříve menší hotýlky a restaurace, později si ale budete moci dovolit opravdu luxusní resorty plné těch nejdražších hotelů!

Hra vás umožní proniknout do světa drahých nákupů a světa velkého byznysu. Uvidíte, jaké to je utrácet stovky tisíce a pak je zase vydělávat zpátky. Rozmyslete si své nákupy dobře! Špatná investice vás může poslat z luxusu pěkně rychle na tvrdou dlažbu!

image

Zábavná obsluhovačka jen za 99 Kč!

Hra je nyní v naší oblíbené akci jen za 99 Kč. Za necelou stovku tak můžete získat hru vhodnou pro celou rodinu, která vás zabaví na celé hodiny.

Hra je přeložená do češtiny, doplněná o průvodce, který vám ukáže, jak ji máte hrát a jak provést co nejzajímavější investice!

image 1

Celá trilogie vyšla na jedné kolekci

Hotel Mogul je skvělý tím, že každý díl je úplně jiný. V prvním klasicky budujete hotelové impérium, ve druhém se přesunete do luxusního lyžařského střediska a ve třetím dokonce do samotného Las Vegas. Pokud chcete všechny tyto hry vyzkoušet, můžete si je pořídit najednou na kolekci Hotel Mogul! Rozhodně to stojí za to, je to totiž skvělá trilogie, která přichází neustále s novými nápady.

image 2

Kolekce v elektronické distribuci

Hotel Mogul také vyšel na kolekci 15 her – tu jsme nově vydali v elektronické distribuci, takže už nemusíte čekat na doručení, aktivační kódy ke všem hrám vám přijdou do e-mailu a budete se rovnou moci pustit do hraní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *