Přeskočit na obsah

Farm Frenzy ohrožuje Období hurikánů! Podívejte se novou farmářskou hru!

Milujete Farm Frenzy? My rozhodně! A právě nyní se v naší nabídce objevila nová hra z této fantastické série – jmenuje se Období hurikánů a patří k nejmodernějším hrám z této kultovní série! Pojďte si ji s námi dnes okouknout!

Farm Frenzy 5

Hurikány jsou problém!

Když se podíváte na zprávy, zjistíte, že právě nyní v tomto období pustoší některé americké oblasti hurikány.

Se stejným problémem se potkává i herní hrdinka Scarlett, která musí napravit škody způsobené hurikány na svěřených farmách. Scarlett se totiž stala prezidentkou Světového svazu farem a když je nějaké farmě ouvej, snaží se jí pomoct.

hurikany 5
Obrázek ze hry Období hurikánů

Vše, co milujeme, a také spousta věcí navíc

Farm Frenzy má jednu velkou výhodu – umí si ve většině dílů podržet to, co je na hře oblíbené, ale zároveň neustále inovuje.

Kromě toho, že se v Období hurikánů setkáme s oblíbenými věcmi: péčí o zvířata, budování farmářských továrniček apod. Zároveň tu však přibyly nové věci – třeba nový nepřítel (jsou to fretky!) nebo možnost vytočit si bonus na kole štěstí. K tomu přidejte modernější a neokoukanou grafiku a hned máte skvělou hru, ke které se budete velmi rádi vracet!

hurikany 2
Obrázek ze hry Období hurikánů

Celá sága Farm Frenzy? Skvělý dárek pro milovníky hry

Farm Frenzy jsme vydali na jedné kolekci – najdete tam neuvěřitelných 13 her z této série. Vyzkoušíte si hry ze samotných počátků Farm Frenzy a pak budete moci postupovat k těm novějším – uvidíte, jak zábavnou cestu tahle hra ušla. Užijete si spoustu příběhů, skvělou grafiku a desítky hodin kultovní farmářské hry.

image
Celá sága Farm Frenzy

Víme, že máte rádi naše akce! Tak si je pojďme představit

Farm Frenzy – Období hurikánů máme nyní v akci v našem e-shopu ho najdete v elektronické distribuci jen za 99 Kč.

Kromě kolekce Farm Frenzy jsme hru (i další hry z této série) vydali také na široké kolekci 43 her, která je velmi výhodná – hry na ní získáte za velmi nízké ceny oproti tomu, než kdybyste je kupovali samostatně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *