Přeskočit na obsah

Farm Frenzy je tu zas! Tentokrát se přesunula do minulosti!

V dobách víc než dávných, v časech kdy slavná a mocná města zakládali synové vlčice, se objevila farma, která dobyla antický svět. Chovaly se na ní ty nejlepší husy, ovce a volkové. Farma vyráběla produkty pro celý známý svět a prosperovala – pokud ji ovšem nenapadli medvědí barbaři a nezničili všechno úsilí napadrť.

antika sleva

Snad jste z úvodu poznali, že se chystá další díl Farmy Frenzy. A tentokrát se rozhodně nedrží při zemi a necítí potřebu chovat na farmě slepice a krávy. Její děj je zasazen do antického Říma a grafika tomu odpovídá – je hravá, asociuje věci, které si se starověkými dějinami spojujeme, a baví svými detaily, třeba právě útočícími barbary-medvědy.

antika 5 2

Proč zvolit tuhle Farmu Frenzy, a ne jinou?

Rozhodně vyzkoušejte i jiné hry ze stáje Farm Frenzy, protože jsou ostatně zábavné. Antický Řím však přichází s opravdu zábavným konceptem, který stojí za vyzkoušení. Navíc má oproti starším dílům lepší grafiku a funguje i na bázi jednoduchého příběhu, což nám u předchozích dílů chybělo.

Těšit se můžete na desítky různě obtížných levelů a spoustu zábavných úkolů. Na vaší farmě budou čekat zvířata, která potřebují nakrmit, ale také továrny, které se musí rozeběhnout a začít chrlit výrobky.

antika 2 1

Oddechová hra pro soutěživé hráče

Farm Frenzy je výjimečná v tom, že v sobě kombinuje relax s prvky soutěže. Můžete si u ní odpočinout a vyčistit hlavu, zároveň ale nebude nudit ani hráče, kteří rádi překonávají limity a své možnosti. V každém levelu na vás čeká zlatý časový limit – pokud ho dosáhnete, ukážete, že jste skutečný farmářský expert.

antika 3 1

Farm Frenzy 3: Antický Řím jako dárek

Počítačová hra, která je k mání takřka ihned po zaplacení, je ideálním dárkem na poslední chvíli. Pokud hledáte vhodný dárek pro milovníky farmářských her a oddechovat, je Antický Řím tím nejlepším: jedná se o kvalitní hru, která díky povedenému vizuálu působí kvalitně. A pokud obdarovaného zaujme, můžete ho při nejbližší příležitosti obdarovat některým z dalších dílů.

Navíc nyní můžete využít naší akci a pořídit si hru jen za 99 Kč. Tuhle možnost máte až do 17. července, takže máte čas si hru třeba vyzkoušet na 30 minut zdarma. Anebo máte před sebou ještě jednu variantu: pořiďte si kolekci 25 her – na ní totiž Antický Řím také najdete.

image 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *