Přeskočit na obsah

A máme tu šestku Pána počasí!

Zamilovali jste si obsluhovací sérii Pán počasí? Pak pro vás máme skvělou zprávu: nyní máme v elektronické distribuci nový šestý díl! A ještě ke všemu je tato novinka s názvem Legendární hrdina nyní jen za 99 Kč.

image 13

Nové díly v naší nabídce

Naši sérii jsme nejprve doplnili tak, že jsme pro vás měli nachystané první čtyři díly. Protože se Pán počasí mezi našimi hráči chytl, přichystali jsme pro vás několik dalších nových dílů.

Vydali jsme je na nové kolekci 43 her a nyní vychází i samostatně v elektronické distribuci.

image 10

Vystavějte si novou říši

Jako v dalších stavitelských obsluhovačkách, i zde je vaším úkolem sbírat jídlo a suroviny na stavbu a následně budovat to, co je pro vaši zemi důležité.

V Pánovi počasí narazíte na to specifikum, že zde ovládáte počasí – to vám umožní zařídit, aby vaše plodiny rychleji rostli nebo abyste odstraňovali některé přírodní překážky.

hrdina 2
Obrázek ze hry Pán počasí 6: Legendární hrdina

Úžasná grafika v šestém díle!

V šestém díle se král se svou ženou vydává odpočinout si na ostrovy, které se až nebezpečně podobají idylickým scénám z Korfu či Zakynthosu. Ne všechno je však na nich dokonalé – král zjišťuje, že pláže jsou plné vraků a ostrovy potřebují, aby je někdo dal dohromady.

Tehdy přichází váš úkol – ovládněte i zdejší počasí a vybudujte v jednotlivých levelech novou zemi!

Šestý díl oproti předchozím proměnil grafiku a objevují se zde nové varianty, jak využít ovládání počasí – proto si hru užijí i ti, kteří už vyzkoušeli některý z předchozích dílů.

hrdina 1
Obrázek ze hry Pán počasí 6: Legendární hrdina

Chcete obsluhovačku Pán počasí 6: Legendární hrdina?

Máte hned několika možností.

1) Hru nyní můžete získat samostatně v akci za 99 Kč.

2) Spolu s dalšími novými díly ji také najdete na kolekci 43 her. I tuto kolekci můžete získat elektronicky, takže k ní nepotřebujete žádnou mechaniku.

3) Celá série Pán počasí vyšla ve speciální edici – všechny díly si tak můžete koupit najednou. Prohlédněte si celou ságu zde.

image 11
Kolekce Pán počasí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *