Přeskočit na obsah

Přečtete si hodnocení našich hráčů k prémiovce Pět džinů!

Také se vždycky u her těšíte na hráčské recenze? Až si přečtete, jestli se ostatním líbilo to samé co vám a podíváte se, jak oni vidí příběh i další prvky hry? My rozhodně ano! A proto nás těší, že naše nejnovější hra má celou řadu hodnocení!

dzin komentare

Pět džinů – prémiovka ze série Zakleté císařství

Sedmý díl hledačkové série se v mnohém vymyká předchozím hrám. Tento díl přichází s novými nápady a částečně mění paradigma série. I proto jsme byli zvědaví, co na to řeknete – a vypadá to, že hra se opravdu povedla!

dzin 1 1
Obrázek ze hry Pět džinů – sběratelská edice

Pět hvězdiček z pěti!

Zatím si Pět džinů ve sběratelce drží to nejvyšší možné hodnocení: rovných pět hvězdiček z pěti! Lepší vizitku hra ani nemůže nabídnout, takže byste jí rozhodně měli věnovat pozornost!

image 14
Pět džinů – sběratelská edice

Slovní hodnocení?

Pět džinů je tak zajímavá hra, že vás vybízí i k vypisování slovních komentářů. Z toho máme vždycky radost, protože se dozvíme, co vás na hře těšilo a co do příště naopak vylepšit.

Renata nám napsala: „Krásná grafika, velmi poutavá hra, která nedovolí odejít, dokud ji nedohrajete.“

Přesně stejný pocit jsme měli, když jsme hru testovali – příběh vás žene dál a dál a každá další lokace skýtá tolik zákoutí k prozkoumání, že nemůžete jen tak přestat!

Roman hru komentoval: „Pěkná hra, zvládnutelné minihry, prima příběh, hezká grafika.“

Jednoduše zde shrnul zřejmě největší pozitiva hry. Pokud se chcete o jednotlivých aspektech dozvědět víc, mrkněte na naši dlouhou recenzi, kde jsou právě tyto části hry podrobně rozebírány.

dzin 8 2
Obrázek ze hry Pět džinů – sběratelská edice

Heleně se Pět džinů moc líbilo a do plusů uvedla: „Mohu ji hrát okamžitě.“

To je velká výhoda našich her, na kterou jsme opravdu hrdí. Hru si stáhnete a do pár minut po zaplacení vám přijde na e-mail aktivační kód. Vše je rychlé, moderní a nezatěžujeme životní prostředí!

Eva potom ve svém komentáři chválila grafiku a také hratelnost.

Děkujeme.

Jitka potom zmínila, že by si přála více takových her.

K tomu můžeme říct jen jediné: děláme co můžeme a slibujeme, že brzy přijdou další prémiové hledačky!

dzin 9
Obrázek ze hry Pět džinů – sběratelská edice

Ohodnoťte hru!

Napadají vás věci, které byste o hře Pět džinů nebo našich dalších hrách, chtěli napsat? Tak se nestyďte a pusťte se do toho! U každé hry máte možnost hodnocení a zanechání komentáře. Všechny je pročítáme a jsme na ně opravdu zvědaví!

A na závěr připomínáme, že Pět džinů – sběratelská edice můžete nyní mít zdarma – posíláme tuto hru ke všem objednávkám nad 1000 Kč.

cropped Zaklete cisarstvi 7 Pet dzinu Sberatelska edice wp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *