Přeskočit na obsah

Připravte se na pořádný horor!

Do naší slevové akce jde tentokrát hra, která je určena pro člověka, který má pořádné vytříbené logické uvažování a zároveň pro strach uděláno. Stane se totiž elektrikářem v Motelu U Medvíků. Zní to roztomile? Možná proto, že nevíte, že medvídci jsou hladové, vraždící bestie!

medvidci sleva

Logická hra v žánru horor

Hororových logických her příliš mnoho není, proto byste měli u Motelu U Medvídků rozhodně zbystřit.

V téhle hře jste elektrikář, který má za úkol opravovat rozvody v opuštěném motelu. Každou chvíli však zabliká žárovka a zhasne, nebo proud tajuplně kolísá. Většinu času se budete zkrátka pohybovat ve tmě. A z té tmy na vás může kdykoli vyskočit něco opravdu děsivého. Stačí jen pár chvil nepozornosti a stanete se obětí hororově vyhlížejících plyšových medvídků. Nebudete bojovat s žádnými roztomilými chlupáči, ale skutečnými vraždícími stroji!

medvidci 8

Výzva pro hráče logických her

Jestliže jste milovníci logických her, Motel U Medvídků byste si neměli nechat ujít. Je to totiž skutečně zapeklitá záležitost a opravit všechny rozbité věci v motelu nebude vůbec jednoduché. Navíc vám běží čas a kolem krouží hladoví medvědi!

Děsivá atmosféra je navíc jen třešničkou na dortu, kterou v jiných logických hrách budete jen těžko hledat.

medvidci 9

Motel U Medvídků vyšel i na kolekci!

Vzpomínáte na Zelenou kolekci, která obsahovala třicet her plus spousta dalšího bonusového materiálu? Tímto vám ji připomínáme, protože Motel U Medvídků je jednou z her, která vyšla právě na téhle kolekci.

Rozhodně vám doporučujeme Zelenou kolekci prostudovat, neboť na ní najdete desítky opravdu vynikající her – často ve sběratelské edici – nebo kompletní série!

image 21

Motel u Medvídků jen za 99 Kč!

Jestliže však netoužíte po výhodné sadě skvělý her, ale zajímá vás pouze Motel U Medvídků, máme pro vás dobrou zprávu: nyní ho v e-shopu najdete jen za 99 Kč. Ale dávejte pozor – ať vás nesežerou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *