Přeskočit na obsah

Pamatujete Ovečky? Kultovní logická hra je zpátky na pultech!

Ovecky 1

Ovečky patří mezi oblíbené, vlastně až kultovní hry. Dlouho však nebyly dostupné. Nyní se to mění a právě v těchto dnech mají premiéru v naší elektronické distribuci. Opět je můžete mít ve svých počítačích a podívat se na to, zda dokážete úspěšně dokončit všechny levely a sehnat všechny ovečky pod vaši střechu!

Ovecky 1

Ovečky sbírají peníze, ale domů je musíte dovést vy

Ovečky jsou neobvyklá logická hra. Ovce z vaší farmy totiž umějí hledat a sbírat peníze. Jenže pak nedokáží trefit domů nebo jsou ohroženy různými nebezpečenstvími.

Vaším úkolem je postavit na herní pole šipky, které ovečky v pořádku dovedou zpátky na farmu. Pak od nich můžete převzít peníze a svoji farmu si pořádně zrenovovat! V cestě vám však budou stát například i zlovolní vlci, kterým už se na vaše ovečky sbíhají sliny! Dokážete ovečky vést tak, aby se šelmám vyhnuly?

image 36
Obrázek ze hry Ovečkyhttps://shop.spidla.cz/ovecky/

Desítky levelů v sedmi různých herních světech

Hra přináší velké množství levelů a bude vás posouvat po graficky různých herních světech. Jednotlivé části jsou navíc proloženy zábavnými minihrami, takže na vás hra nachystá hned několik překvapení.

image 37
Ovečky

Nyní jen za 99 Kč!

Ovečky vám dnes představujeme ze dvou různých důvodů. Zaprvé mají premiéru v elektronické distribuci, takže hru, která dlouho nebyla k sehnání, můžete mít už za pár minut ve vašem počítači. Už žádné další čekání!

A zadruhé máme hru v e-shopu momentálně jen za 99 Kč, zatímco její běžná cena je 169 Kč. Jak už to u akcí bývá, výhodná cena nezůstane navěky. Naštěstí máte na stránce odpočet času, takže víte, jak dlouho akce ještě potrvá.

image 35
Obrázek ze hry Ovečky

Ovečky běhají i na kolekci 25 her

Připomínáme vám také kolekci 25 her, která je naplněná hrami mnoha žánrů a je uzpůsobená k tomu, aby si na ni svou oblíbenou hru našel každý hráč v hodině. Poskytne vám desítky či stovky hodin počítačové zábavy za výhodnou cenu. A právě na této kolekci najdete i Ovečky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *