Přeskočit na obsah

Hráčské recenze na Mokhanovu věštbu

mokhan rec

Vyzývali jsme vás, abyste nám napsali, jak se vám hraje nová prémiová hra ze série Propletené světy – Mokhanova věštba. A někteří z vás nás vyslyšeli, a tak se můžeme podívat na to, jaké má hra hodnocení.

mokhan rec

Více než čtyři hvězdičky!

Průměrné hvězdičkové hodnocení je 4,2 hvězdiček z pěti. To jasně dokazuje, že jde o nadprůměrnou hru, která naše hráče rozhodně zaujala.

Zajímá vás i slovní hodnocení? Přichystali jsme pro vás shrnutí!

mokhan 7 1
Obrázek ze hry Mokhanova věštba

Hráčské recenze

Paní Eva napsala: „Pěkné hraní. Zajímavá hra i pěkná grafika.“ Hra podle ní nemá žádná negativa – a ocenila ji pěti hvězdičkami!

Dlouhou recenzi napsala paní Petra:

„Můžu říct, že tentokrát se mi hra líbila strašně moc. Hra se odvíjí v Indii a je tam spoustu krásně zobrazených zvířátek, a dokonce tam najdete zvíře podobné králi Jelimanovi. Příběh je velice poutavý, nešlo se od něho odtrhnout, jako každá hra od Špidly. Nemůžu v podstatě nic vytknout a dokonce se dozvíte i par zajímavých informací a minihry jsou také pestré. Určitě si hru zahrajte, věřím, že nebudete litovat. Špidla je tady už spousty let a přesvědčuju se, že má pořád co zajímavého nabídnout. Děkuji za vaši práci a čas, který věnujete vývoji.“

image 41
Mokhanova věštba

Děkujeme za takovou skvělou recenzi!

Paní Jindřiška hru ohodnotila jednoduše: „Výborný“.

A paní Naděžda napsala: „Dávám přednost klasickým hledačkám“ Přesto uvedla, že hra je „celkem dobrá“, bohužel se jí v ní zdálo „málo hledaček“

Mokhanova věštba patří mezi moderní hledačky, které se soustředí na příběh a grafiku a hledací úkoly jsou tu rozmanité a méně obvyklé, než v běžných hledačkách. Jsme rádi, že našim hráčům můžeme nabídnout obě varianty her.

mokhan 9 1
Obrázek ze hry Mokhanova věštba

Připomínáme, že tuto prémiovou hru můžete získat jako dárek

Prémiová hledačka Mokhanova věštba je momentálně bonusem, který posíláme jako odměnu těm hráčům, kteří si u nás objednají hry za více než 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *