Přeskočit na obsah

Ztracené Ovečky se vracejí domů – a v plné parádě!

Dlouho nedostupná bláznivá logická hra Ovečky je opět v distribuci. Pojďme si ji připomenout recenzí, která vám prozradí, o co v téhle neobvyklé hře jde!

Ovecky 2

Příběh, který je na začátku

Letadlo nad horami je zasaženo raketou a z poškozeného stroje se vysype mnoho mincí, které skončí rozesety v okolní krajině. Takto začíná příběh oveček, které jsou skvělými hledači minci, ale samotné to nezvládnou a budou potřebovat vaši pomoc.

Obrázek ze hry

Vy jste na venkově a vaším úkolem je najít stádo vašich oveček. Spolu s ovečkami budete minci po minci nacházet všechny ztracené peníze! Své stádo ovcí musíte provést po 7 herních světech, kde kromě sbírání mincí musíte splnit bonusové úkoly. Ale pozor, musíte se přitom vyhýbat překážkám a nepřátelům. Pokud nasbíráte dostatek mincí, můžete pak farmě vrátit její původní slávu.

Recenze hry Ovečky
Recenze hry Ovečky

Ovládání myší je velmi návykové

Hra začíná na velmi jednoduché úrovni, kde se naučíte základy ovládání vašeho stáda oveček. To je velmi snadné a stačí vám k tomu jen myš, kterou pokládáte na zem modré šipky, které ukazují stádu bezpečnou cestu. Šipku lze pravým kliknutím odstranit nebo levým tlačítkem změnit směr položené šipky. S ovládáním se velmi rychle sžijete.

Recenze hry Ovečky

Tuto hru stimulující logické myšlení jsme si velmi oblíbili a nemohli se od ní vůbec odtrhnout, jak stoupala náročnost úkolů. Ale to není všechno. Kromě překážek na vás čekají i vlci, se kterými se vaše ovečky nesmí nikdy potkat. Dobrá zpráva je, že i vlkům lze šipkami ukázat jejich cestu, samozřejmě falešnou, na které vaše stádo určitě nepotkají.

Hra má i mezihry, ale pastí na vás čeká rozhodně více

Po dokončení úrovně je vám na konto připsána odměna za nasbírané mince a vy máte čas si oddechnout při renovaci vaší farmy, kdy se za vaše získané peníze modernizují jednotlivé budovy ovčí farmy. Nebo si můžete nechat renovaci farmy až na konec jako odměnu za projití celé hry, což vás bude taky motivovat k tomu, abyste hru úspěšně dohráli.

Abychom nezapomněli – i čas je důležitý faktor v této hře. Nejen že nesmíte přijít o žádnou ovečku, ale musíte je labyrintem překážek a pastí provést v časovém limitu. Každá úroveň má navíc něco unikátního. Jednou musíte sebrat klíče k otvírání brány ohrady, jindy zase vypnout vypínačem elektrickou ohradu. A v těch obtížných misích, kde řešíte všechny problémy dohromady, na vás ještě ke všemu všude číhají vlci.

Pokud rádi přemýšlíte, tato hra je jasná volba

V 85 náročných úrovních projdete 7 barevnými světy, které odděluje bonusová hra. Občas vám přijede na pomoc dodávka nebo kamion a zažijte spoustu legrace při přeskakování překážek s pomocí trampolíny. Občas se můžete dostat do situace, kdy se úroveň nepodaří vyřešit, ale naštěstí má hra skvělou funkci, která vám za malý obnos ukáže, jak těžký úkol splnit.

Recenze hry Ovečky

Hra je velmi zábavná až do konce nejen díky rozmanitosti jednotlivých úrovní, ale i díky grafice, která se v každé úrovni mění a po cestě můžete potkat od divoké řeky přes padací mosty až po místnost se zábavními videoautomaty.

image 34
Ovečky

Zpříjemněte si začátek školního roku jen za 99 Kč

Pro mnohé rodiny je začátek školního roku docela stresující období. U nás si ho můžete zpříjemnit tím, že si pořídíte hru Ovečky za zvýhodněnou cenu 99 Kč.

Hru zároveň najdete na kolekci 25 her, která je sestavena z her různých žánrů vhodných pro celou rodinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *