Přeskočit na obsah

Zveme vás do Arkádie… podívejte se na nejkrásnější lokace nové hry!

Už se to blíží, už se to blíží! Každým dnem nás čeká vydání nové prémiové hledačky Vládce záhad. Už jsme vám představili nejzajímavější postavy a nyní vás vezmeme na takovou malou dovolenou – na nejkrásnější lokace této hry.

image 5

Na břehu moře!

Blíží se čas dovolených a všichni se jistě těšíme na příjemné chvilky odpočinku strávené u moře.

Pojďte se s námi zasnít v romantické (a také trochu tajemné) zátoce, na kterou jsme narazili při našem putování Arkádií.

Ze břehu je vidět ztroskotaná loď, která skrývá jistě mnohé poklady. Budete mít odvahu se na ni vydat, nebo raději jen posedíte na břehu a budete poslouchat mořské vlny a sledovat hvězdy?

vladce 13

Ztraťte se v historických uličkách

Podívat se s námi můžete i po památkách! Zavedeme vás do jednoho z arkádských měst – projdete si tu uličky zastíněné mohutnými hradbami, navštívíte místní krámky nebo městské lázně… ale také městské popraviště. Zkrátka vás na téhle poznávačce čeká mnoho zastávek!

vladce 6

Pro dobrodružnější duše tu máme prales

Jestli nejste ani na válení u moře, ani na postávání u památek, pak tu pro vás hra Vládce záhad má jinou nabídku: co takhle nakouknout do exotického pralesa? Je to nebezpečné, samozřejmě, ale ty nejnebezpečnější věci jsou často nejkrásnější. Nechte se okouzlit cizokrajnou faunou i flórou a užívejte si chvíle strávené v arkádském pralese.

vladce 12

Království bohyně Nyordy

A poslední místo, které bychom vám rádi představili (ale zdaleka ne poslední ve hře, je jich tam totiž několik desítek!), je chrám bohyně Nyordy. V našem světě chodíme obdivovat antické chrámy a posloucháme příběhy o dávných bozích – v Arkádii tu bohyni můžete rovnou potkat. Stačí nahlédnout do jejího chrámu a možná se před vámi objeví v celé své kráse.

vladce 15

Zkraťte se čekání na novou hru některým z předchozích dílů!

Vládce záhad je již osmým výletem do Zakletého císařství. Čekání na tento zbrusu nový díl si můžete zkrátit třeba tím, že si zahrajete některý z těch předchozích. Celou kolekci si můžete prohlédnout zde!

image 6
image 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *