Přeskočit na obsah

Zážitky testerů s chystanou herní novinkou! Jaký je Vládce záhad podle zkušebních hráčů?

Špidla hry procházejí před svým vydáním několika koly příprav. Mezi ty poslední patří testování hry skutečnými hráči. Dnes bych vám ráda řekla pár slov o tom, jak mě hra oslovila, když jsem si ji mohla vyzkoušet ještě před premiérou!

image 9

Zkušenosti s předchozími díly

Do hledačky Vládce záhad jsem se pouštěla s tím, že už některé předchozí hry z této série znám. Mám raději trochu realističtější série než čistokrevnou fantasy, jakou je Zakleté císařství, přesto jsem se na hru těšila, protože vím, že se série může pochlubit vysokou kvalitou.

A nebyla jsem zklamaná. Zdá se mi, že se hra posunula hlavně příběhově a v oblasti vývoje herních charakterů, které působí skutečně a uvěřitelně. O tom si povíme ještě za chvíli. Kromě toho mě překvapila délka hry, která může být v čistém čase okolo šesti hodin a také množství bonusového materiálu ve sběratelské edici.

image 8

Skvělé postavy a dějové zvraty

Kdybych měla vypíchnout jednu věc, díky které si budu hru Vládce záhad pamatovat, tak jsou to opravdu zajímavé postavy, které mají až knižní nebo filmový rozměr. Každá z nich má danou nějakou charakteristiku, která se do jisté míry projevuje i na jejím vzhledu (například obtloustlý a zlatem ověšený císař nebo lupička s banditským šátkem před obličej). Jak hra postupuje, vyjevují se ale o postavách nové skutečnosti, které vám je nakonec ukážou v úplně jiném světle.

S tím souvisí i řada dějových zvratů, které vás ve hře čekají – bude to opravdu napínavé!

05

Krásné prostředí a zajímavé hledačky

Další, co mě zaujalo, byly lokace – ve hře projdete velké množství neuvěřitelně různorodých míst. Proběhnete se po císařském paláci, prozkoumáte džungli, budete si užívat romantiku na břehu moře i dobrodružství na palubě ztroskotané loni. Ve městě zase bude vaším úkolem oklamat stráže před popravištěm nebo třeba proniknout tajnou chodbou do městských lázní.

Potkáte tu exotická zvířata, štíry i slony! Hodíte řeč se zločinci, císařem i samotnou bohyní! Zkrátka a dobře projdete ve hře celý svět!

A nové světy vám otevřou i hledačky, které jsou opravdu rozmanité. Určitě si vyzkoušíte i klasické hledání podle seznamu, ale budete pátrat také po výsledcích hádanek, po symbolech nebo po určitých částech obrazu, které uvidíte jenom v barevné výseči. Hledačky jsou nápadité, zábavné a krásné.

vladce 9

Sečteno podtrženo: čeká nás velká premiéra

Při testování mě hra překvapila svou příběhovou komplexností a krásnou grafikou. Hraní jsem si velmi užívala a měla jsem radost z toho, že na hlavní příběh navazuje ve sběratelce bonusová kapitola, která mi představila zase jinou část z dějin Arkádie. V tomhle světě totiž chcete být co nejdéle!

vladce 3

A co na hru říkají další testeři?

  • Hra Vládce záhad byla jako vždy skvělá a dobře se hrála. Mám ráda hry ze série Zakleté císařství. Hra měla pohádkový příběh, skvělou grafiku i podmanivou hudbu. Jsem ráda, že minihry lze zaměnit za spojovačku. Bonusový příběh byl pěkně dlouhý. Hru doporučuji všem, kdo chce zažít herní zážitek.
  • výborný příběh,prakticky jsem ho zhltla téměř na jeden zátah.
  • Hra má výbornou grafiku plno hlavolamů a musí se opravdu vše dohledat jinak vás to nepustí dál.
  • Hra je poutavá jako vždy,graficky pěkná

Malé tajemství na závěr

A na závěr vám mohu prozradit malé tajemství ze zákulisí – tato dlouho chystaná prémiová hledačka Zakleté císařství 8: Vládce záhad bude mít premiéru již zítra!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *