Přeskočit na obsah

Možná už jste ho ani nečekali… ale Montezuma je zpět!

Špidla jaro se nese ve znamení premiér nových dílů oblíbených sérií. Aktuálně promojume novou prémiovou hledačku, ale dnes přinášíme novinku i pro milovníky oddechových spojovaček. Montezumův poklad se vrací v pátém díle. Setkejte se po dlouhé době s dobrodružkou Emilkou Holubovou!

image 14

Spojovačka ze světa staré aztécké říše

Montezumův poklad je pokračováním dobrodružství badatelky Emilky Holubové, možná si na její příběhy ještě vzpomenete. Tato neohrožená mladá žena se vydávala do pralesů i pustin, aby odhalila tajemství aztécké říše.

Jejím (a tedy vaším) úkolem je spojovat barevné drahokamy do skupin po tří a více, a postupně se tak propracovávat k tajemnému aztéckému pokladu. K dispozici vám bude herní průvodce i dávné totemy, které umí přivolat například blesky či ohnivou kouli, jež vám pomohou zbourat více kamenů najednou.

Hra je určená pro všechny milovníky spojovaček a oddechových her a má potenciál zasáhnout široké spektrum hráčů. Budete ji mít i vy ve své sbírce?

montezuma 6

V akci jen za 99 Kč!

Jde o kvalitní spojovačku s moderní grafikou, se kterou můžete strávit mnoho hodin herní zábavy. Zároveň jde o hru, která se skvěle hodí pro celou rodinu – užijí si ji dospělí jako relaxační hru, ale i senioři nebo děti jako hru procvičující postřeh a logické myšlení.

Nyní ji máme v akci jen za 99 Kč – za necelou stovku tak můžete získat hru pro všechny členy domácnosti!

image 15

Vraťte se i k předchozím dílům

Jde o pátý díl spojovačkové série Montezumův poklad – to znamená, že v naší nabídce najdete čtyři další. Připomeňte si některé starší kousky anebo si rovnou pořiďte celou sérii na jedné kolekci Montezumův poklad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *