Přeskočit na obsah

Zamilovali jste si Volání lásky?

Nově vydanou sběratelku Volání lásky už máme nějaký ten čas na pultech a tak nás zajímá, co jí říkáte? Jak se hra vydařila a jak se vám líbí bonusová kapitola a další extra materiály, kvůli kterým jsme hru vydávali znovu?

volani nazor

Romantická hledačka z fantasy světa

Čistě romantický žánr nevídáme v hledačkách zas tak často, jak by se mohlo zdát. O to lepší je, když na takovou hru narazíte. Volání lásky je jednou z nich – ponořte se do příběhu plného zakázané lásky a nechte se jím provést až na samotný konec.

A až hru dohrajete, dejte nám vědět, jak se vám líbila. Nejvíc nás samozřejmě zajímá, co jste říkali na bonusovku, která je v novém vydání úplnou novinkou.

image 24
Obrázek ze hry Volání lásky

Kolekce plná hledaček ve sběratelské edici!

Naše kolekce 10+3 je složená ze samých hledaček ve sběratelských edicích. Některé jsme vydali nově, jiné jsme právě doplnili o bonusy. Zaplatíte deset her za zvýhodněné ceny, dostanete jich 13. Je to jedna z našich nejoblíbenějších kolekcí a doporučujeme ji i vaší pozornosti!

image 30
kolekce 10+3

Stále ještě můžete mít Volání lásky zdarma!

Už to určitě víte, tak jen připomínáme: právě teď můžete mít Volání lásky v nově vydané sběratelské edici zdarma, pokud u nás uděláte objednávku nad 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *