Vládce tří světů: dokážete projít všemi světy až ke šťastnému konci?

vladce titul

Delfy jsou magické místo. Kdysi v nich prý věštila dávná Sibyla, dnes se můžete procházet mezi rozvalinami a vdechovat antickou atmosféru. Je možné, že právě zde se ukrývají portály do jiných světů? Hledačka Vládce tří světů vám ukáže, že ano!

vladce uvod

Výlety do jiných světů

V téhle hře se vydáte na výlet do věštírny v Delfách. Hned v prvních minutách však objevíte podivné magické světlo – a brzy zjistíte, že skrývá jakousi dávnověkou hru. Stačí hodit kostkami a… zmizíte. Kam? Možná že do jiných světů.

Abyste hrou prošli až do konce, budete muset splnit úkoly ve třech různorodých světech, překonat spoustu překážek a najít stovky ztracených předmětů!

vladce 1

Propletené světy – série, která stojí za to!

Propletené světy téměř jistě znáte, protože v téhle sérii vycházejí opravdu vynikající hledačky. Staví hlavně na velmi kvalitní a překrásné grafice, ale také na zajímavých a moderně zpracovaných hledačkách. Vládce tří světů je sedmým dílem ze série, takže si můžete být jisti, že zde tvůrci už vychytali všechny mouchy a připravili několik zábavou nabitých hodin hraní.

vladce 4

Těšit se můžete na putování po třech různých fantastických světech, zamotaný příběh i nádherné lokace. Radost vám budou dělat povedené hledačky a propracované minihry. A jako třešničku na dortu si na závěr vychutnáte vydařenou bonusovku a do herního světa se budete moct vracet prostřednictvím bonusové sekce. Co víc si od hledačky přát?

vladce 10

Získejte propracovanou hledačku za 169 Kč!

Zamilovali jste se do hledaček ze série Propletené světy? Pak vás jistě potěší, že tento díl – Vládce tří světů – nyní můžete získat s výraznou slevou. Z 279 Kč se na pár dnů téměř magicky stane 169 Kč a vy tak budete moct tuhle parádní hledačku získat o víc než sto korun laciněji. A těšit se můžete na celou sběratelskou edici i se všemi bonusy, včetně přidaného příběhu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Děti tichaDěti ticha

Dávno zapomenuté vzpomínky, u kterých by bylo lepší, kdyby zůstaly hluboko v minulosti, si svou cestu do přítomnosti přesto našly. Zpět do domu, kde Ann strávila své dětství, ji přivádí blud, který by snad mohl být duch jejího malého bratra Timmyho. Věří, že se ji patnáct let pohřešovaný sourozenec snaží