Přeskočit na obsah

Velké finále je tady! Klaun Louis chystá své Poslední představení!

posledni predstaveni 6

Malý chlapec vstoupil do skříně a už ho nikdo nikdy neviděl. Něco po něm však zbylo – nebezpečné mechanické hračky. Kdo už má s Tajemným parkem zkušenosti, zřejmě začíná tušit, že zatím bude zase stát zákeřný klaun Louis a jeho poskok pan Dudley.

posledni predstaveni 5
Tajemný park 3: Poslední představení

Poslední díl jen za 119 Kč

Slíbili jsme vám, že postupně půjdou do slevy všechny díly – a je to tady. Dnes vám přinášíme slevu na poslední díl trilogie Tajemný park. Ti z vás, kteří dávali pozor a sledovali novinky, už možná mají první dva díly doma za výhodnou cenu – vlastně už je máte asi i odehrané. Takže teď nastala vaše chvíle: třetí díl s názvem Poslední představení je nyní jen za 119 Kč!

image 70
Tajemný park 3: Poslední představení

Na co se v Posledním představení těšit?

Poslední představení je velmi vydařené finále celé trilogie. Čeká vás v něm řada věcí, na které jste si zvykli v předchozích dílech – ponurá a lehce strašidelná atmosféra, hororový příběh a desítky detailně provedených lokací v kvalitní grafice. Tvůrci vymysleli nový a velmi poutavý příběh, který funguje jak samostatně, tak jako zakončení celé série.

image 72
Obrázek ze hry Tajemný park 3: Poslední představení

Milovníci hledacích úkolů se mohou opravdu těšit na zdejší hledačky – jsou totiž připravené pro opravdové fajnšmekry a znalce v oboru. Najít všechny hledané předměty bude opravdu výzva.

image 71
Obrázek ze hry Tajemný park 3: Poslední představení

Hru – a celou sérii – najdete také na kolekci 25 her

Znáte kolekci 25 her? Je to velmi vydařená a pečlivě poskládaná kolekce her vhodných pro celou rodinu. Najdete na ní pár hororových a těžkých hledaček, které se hodí spíš pro dospělé nebo větší hráče – mezi nimi je i celá série Tajemný park. Kromě toho ale je na DVD také celá řada zábavných hledaček, obsluhovaček a dalších žánrových her vhodných i pro nejmenší děti. Jedním nákupem tak můžete zajistit dlouhé hodiny zábavy pro celou rodinu!

image 69
Kolekce 25 her

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *